Arzum’un 2022 Yılı Faaliyet Raporu’na ‘Gold’ Ödül

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arzum, Amerikan Bağlantı Profesyonelleri Birliği’nin (LACP) düzenlediği ‘Vizyon Ödülleri’ kapsamında yapılan değerlendirmede 2022 yılı Faaliyet Raporu ile kendi kategorisinde 100 üzerinden 98 puan alarak ‘Gold Ödül’ün sahibi oldu. 

 Türkiye’nin önde gelen elektrikli konut aletleri markası Arzum, her yıl memleketler arası platformda düzenlenen faaliyet raporlarının değerlendirilmeye alındığı ‘Vizyon Ödülleri’ müsabakasından, ikinci defa mükafatla döndü. Dünyanın en prestijli halkla alakalar platformlarından, San-Diego merkezli LACP (League of American Communications Professionals – Amerikan İrtibat Profesyonelleri Birliği) tarafından yapılan değerlendirmede Arzum, 2022 Yılı Faaliyet Raporu ile kendi kategorisinde 100 üzerinden 98 alarak Gold Ödül’ün sahibi oldu. 2001 yılından bu yana her yıl düzenlenen ödüllerde Arzum, ilk izlenim, kapak tasarımı, hissedarlara mektup, rapor anlatım lisanı, rapor finansalları ve bilgi erişilebilirliği olmak üzere 8 kriterin 6’sından tam not aldı. ‘Bölgesel Özel Muvaffakiyet Mükafatı: Hissedarlara En Yeterli Mesaj’ kategorisinde de ‘Silver Ödül’ün sahibi oldu. 2022 Yılı Faaliyet Raporu ile tüm bölümler kategorisinde EMEA’da (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgeleri) 14’üncü olan Arzum Türkiye’de ise ‘Türkiye’nin En Âlâ 20 Raporu’ listesinde yer aldı.

LACP Vizyon Mükafatları kapsamında her yıl memleketler arası platformda düzenlenen yarışta, birçok ülkeden dünyanın önde gelen şirketlerine ilişkin faaliyet raporları; ilk izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup, rapor anlatım lisanı, rapor finansalları, yaratıcılık, ileti açıklığı ve bilgi erişimi kriterleri dikkate alınarak değerlendirildi.

“Başarılarla dolu geçen bir faaliyet yılını ödüllerle taçlandırdık”

Arzum Mali ve Kurumsal İşlerden Sorumlu Genel Müdür Arda Altınok, uluslararası platformlarda kazandıkları bu mükafatların başarılı geçen 2022 yılının özeti niteliğinde olduğunu vurgulayarak şunları söyledi: “Arzum olarak 55 yılı aşkın müddettir eser ve hizmetlerimizle kullanıcılarımızın hayatlarına dokunmayı sürdürüyor ve bu doğrultuda birincilere imza atmaya devam ediyoruz. Bu muvaffakiyet grafiğimizde çıtayı her yıl daha üstlere çıkarmayı kendimize prensip edindik. Küresel marka stratejimiz, eser geliştirme faaliyetlerimiz ve e-ticaret alanındaki yeniliklerimizle son derece başarılı bir yılı geride bıraktık. Bu başarılarımızı da faaliyet raporumuz ile kazandığımız milletlerarası ödüllerle taçlandırdık. Bu kapsamda memleketler arası düzeyde kazanmış olduğumuz mükafatları son derece değerli buluyor, bu süreçte emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

 

Arzum Elektrikli Konut Aletleri Hakkında: 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli konut aletleri markası Arzum, 55 yıllık bölüm birikimiyle emniyetli ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, besin hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, paklık, şahsî bakım, ütü olmak üzere 6 farklı eser kategorisinde 650 eseriyle milyonlarca şahsa satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de birincilere imza atarak küçük mesken aletleri kesimine taraf veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve memleketler arası birçok yarışta itibarlı mükafatların sahibi olan Arzum birebir vakitte Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Direkt fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ülkü lezzetler sunan Arzum OKKA’lar, Türk kahvesinin küreselleşme serüvenine makineli tahlil oldu. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma gayesiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

Amerikan Bağlantı Profesyonelleri Birliği (LACP) Hakkında:

Amerikan İrtibat Profesyonelleri Birliği (LACP), halkla alakalar dalında meslek içinde sınıfının en yeterli uygulamalarının tartışılmasını kolaylaştırmak ve tıpkı vakitte örnek bağlantı yetenekleri gösterenleri tanıyan bir forum oluşturmak hedefiyle 2001 yılında kurulmuştur. İrtibat bölümüne yönelik çalışmalar yürüten LACP, ayrıyeten irtibat ve faaliyet raporu üzere alanlarda “Fortune 500” şirketleri başta olmak üzere tüm dünyadan iştirak sağlanan çeşitli ödül programları düzenlemektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin