Bursa Büyükşehir personeli güvenli sürüş eğitimi aldı

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve büyükşehire bağlı 17 ilçe personeli Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri eğitimine katıldı. Belediye çalışanları ve belediyeye bağlı ilçelerde görev yapan itfaiye ve zabıta ekipleri 5 gün süren Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri eğitimlerine katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve büyükşehire bağlı 17 ilçe personeli Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri eğitimine katıldı. Belediye çalışanları ve belediyeye bağlı ilçelerde görev yapan itfaiye ve zabıta ekipleri 5 gün süren Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri eğitimlerine katıldı.

Türk Sürüş Akademisi tarafından verilen eğitimlerde katılımcı personelin ön test ve son test uygulamasına tabi tutularak eğitim öncesi ve sonrası bilgileri sınandı. Ayrıca eğitimlerde personele ekonomik sürüş teknikleri konuları da aktarıldı, bu sayede minimum akaryakıt ile maksimum verimlilik sağlanacakken karbon salım değerlerinde de düşüş yaşanarak çevreye destek verildiği vurgulandı.

Katılımın ve ilginin yoğun olduğu eğitimin belirli periyotlarda tekrarlanması planlanmakta. Türk Sürüş Akademisi genel müdürü Selçuk Dedeoğlu, eğitimin çok verimli geçtiğini, personelin eğitime aktif olarak katılım sağladığı ve ilgilerinin yüksek olmasından ötürü memnun olduğunu ifade etti.

Habertrafik.com.tr

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin