Canon, B2C İş Ortakları ile Bir Araya Geldiği “Birlikte Daha Güçlüyüz” Temalı Etkinliğinde 2024 Büyüme Vizyonunu Paylaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Görüntüleme teknolojileri öncüsü Canon, Antalya Ela Excellence Otel’de gerçekleştirdiği 3 günlük aktiflik kapsamında Türkiye’deki B2C iş ortakları ile bir ortaya geldi. Türkiye pazarındaki bayileri, kanalları, online oyuncuları ve değerli dikey sistem entegratörlerini bir ortaya getiren aktiflikte mevcut stratejilerle birlikte geleceğe yönelik projeksiyonlar ve yatırım planları paylaşıldı. İş ortaklarıyla kurduğu güçlü iş birliği yapısına bağlılığını vurgulayan Canon; bu aktiflik aracılığıyla müşterilerinin değişen muhtaçlıklarının yanı sıra iş ortaklarının talep ve beklentileri doğrultusunda planlamalarını ebediyen yeni tuttuğunu da bir defa daha gösterdi. Bu planlamalarda ise sürdürülebilir büyüme ve müşterilere daha yakın bir stratejik yaklaşımın odak noktası olduğu paylaşıldı. 

Canon Orta Doğu ve Türkiye bölgesel yapılanması sonrası bu yıl, Canon B2C İş Ortakları Etkinliği’nin ikincisi gerçekleştirildi. Aktiflik gündeminde “Birlikte Daha Güçlüyüz” temasıyla kurumsal görünüm, iş ünitelerinin 2023 yılı öne çıkanları, çeşitlilik ve kapsayıcılık, sürdürülebilirlik, eser kampanyaları ve stratejileri üzere hususlar ele alındı. Canon’un 2024 yılı ve sonrası vizyonunun yanı sıra aktiflik programı sonrası kurulan eser demo alanıyla 2023’ün öne çıkan görüntüleme teknolojileri eserleri ziyaretçilerin tecrübesine sunuldu. Bununla birlikte Canon, devam eden yatırımları ve bu taraftaki planlarıyla ilgili öngörülerini paylaşarak Türkiye pazarına olan inancını yine lisana getirdi. 

Toplantıda kelam alan Canon Eurasia Ülke Yöneticisi Alexandre Emeryk; “Görüntüleme teknolojileri alanında Türkiye’de sahip olduğumuz pazar büyüklüğüne karşın ülkenin potansiyelinin büyüklüğü Türkiye’yi bizim için kıymetli bir odak noktası haline getiriyor. Bu sebeple burada yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz çalışmalardan güç alıyor; oluşan her bir gereksinime son teknolojilerimizle tahlil üretme tutkumuzu sürdürüyoruz. Bu tutku ve istikrarlı başarımızın arkasında ise kendini adamış bir grup, bedelli iş ortaklarımız ve büyüme konusundaki ortak kararlılığımız bulunuyor. İşte bugün bu ortak uğraşlarımızın sonuçlarını ve muvaffakiyetlerini kutlamak için bir ortadayız. 2023 yılındaki teşebbüslerimiz sayesinde kullanıcılarımız ve iş ortaklarımızla bağlarımızı güçlendirerek müşteri memnuniyetini artırdık ve böylelikle Türkiye’yi bölgenin en süratli büyüyen pazarı haline getirdik.” tabirlerine yer verdi.

Etkinlikte ayrıyeten yarının müşterisinin gereksinimlerine karşılık vermek için kanal gelişimi, akıllı yatırımlar ve yeni bedel önermeleri mevzuları öne çıktı. Bu muvaffakiyetlerin gerisinde güçlü iş iştiraklerinin olduğunu belirten Canon Orta Doğu ve Türkiye B2C İş Ünitesi Yöneticisi Binoj Nair: “Bugün, Canon Orta Doğu ve Türkiye olarak güçlendirilmiş yapımız sonrası ikinci B2C iş ortakları etkinliğimize konut sahipliği yapıyoruz.  60 farklı firmadan 100’ün üzerinde bayi ve iş ortağımızın katıldığı bu aktiflik, geçen yıl başladığımız ve 2023 yılında da gerçekleştirmeyi sürdürdüğümüz başarılı aktifliklerin devamı niteliğinde konumlanıyor. 

2024 yılında da stratejik odağımız aynasız eser serimizin genişletilmesi ve hizmet ağımızın geliştirilmesi de dahil olmak üzere değerli pek çok noktayı kapsıyor. Bu planlarımız doğrultusunda tüm satış ve satış sonrası süreçlerde eşsiz bir kullanıcı tecrübesi yaşatmaya devam edeceğiz.

Daha parlak bir geleceğe yanlışsız yol alırken, kurumsal vizyonumuzu ve ‘Ömür Uzunluğu Görüntüleme Ortağı’ olma isteğimizi daima birlikte gerçekleştirmeyi istek ediyoruz. Canon, eser ve hizmet ağıyla üretimden baskı ve depolamaya kadar görüntülemenin hayat döngüsündeki her ayrıntısını kapsıyor. Türkiye, Orta Doğu ve Türkiye bölgesinin en büyük ve en genç nüfusuna sahip olması sebebiyle stratejik coğrafyamızda özel bir yere sahip. Ayrıyeten hem kamera hem de baskı alanındaki gelişmiş kanal yapısı, Türkiye’yi büyük potansiyele sahip bir pazar olarak konumlandırıyor.” diyerek hislerini lisana getirdi. 

Program kapsamında, aktiflik alanında kurulan özel demo ve eser tecrübe alanında ise “EOS R Sistemi’nin 5 yılı” içerisinde 2018’den bu yana geliştirilen 11 tam kare aynasız kamera gövdesi, 35 lens ve çeşitli aksesuarlar ilk defa bir ortada sergilendi.  Bunun yanında kurulan öteki görüntüleme ve baskı teknolojileri alanlarında ise ev-ofis yazıcılarından, profesyonel görüntüleme eserlerine; vlog kameralarından kompakt fotoğraf yazıcılarına kadar farklı segment ve tahlillere hitap eden eserler iştirakçilerin tecrübesine sunuldu. 

Canon, B2C iş ortakları ile kurduğu güçlü bağlarıyla ortak seyahatlerine dair kararlılığını sürdürüyor ve dinamik Türkiye pazarında ortak büyümeye hakikat iş birliği içinde yol alma amacını devam ettiriyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin