Esenler’de İSPARK’ın kapatılacağı iddiası

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Esenler’de Menderes Metro İstasyonu’ndaki İSPARK’a ilişkin 100 araçlık otoparkın kapanacağı argümanı vatandaşı huzursuz ettirdi. Aboneliği olan vatandaşlar duruma reaksiyon gösterdi.

Esenler Menderes Metro İstasyonundaki İSPARK’a ilişkin 100 araçlık otoparkın kapanacağı savı vatandaşı isyan ettirdi. Aboneliği olan vatandaşlar duruma reaksiyon gösterdi. Esenler’de ikamet eden otoparkın abonelerinden olduğunu söyleyen Murat Akdemir, “Buranın müşterilerinden biriyim, uzun vakittir da bu semtte yaşıyorum ve aylık abonmanlarından biriyim. Bir otopark kapanabilir lakin en azından bir müddet evvel haber verilmesi lazım. Benim motosikletim var burada ve benim üzere de yaklaşık 50 kişinin motosikleti var. Dün motorumu almaya geldiğim vakit buranın akşam kapanacağı bilgisini alıyorum. Burası merdiven altı bir yer değil, burası İSPARK. Ben ve benim üzere bir sürü mağdur insan 3-4 saat burada bekledik. Tahminen bir misyonlu gönderirler diye fakat baktık ki devası yok. Ben arkadaşımın motoruyla birbirine kenetledim motorumu. Sabah geldiğimde motorum yerindeydi, İSPARK’tan bir yetkili de gelmişti. 4 gün evvelden bir ödeme yapmıştım esasen. Kesinlikle geri alacağımızı biliyoruz lakin paradan daha çok sanki aracımız ne olacak tasasına düştük” halinde konuştu.


“İki kurum ortasındaki husumetten ötürü bu kadar vatandaş mağdur edilmemeli”

8-9 yıldır İSPARK’a abone olduğunu söz eden Bülent Sürücüoğlu, “Dün akşam geldiğimde otoparkın boşaldığını, bariyerlerin söküldüğünü fark ettim. Bir bildiri de bize gelmedi. İSPARK’a yaklaşık 9 yıldır aboneyim. Ortalarındaki hasımlığı bilmiyorum açıkçası. İki kurum ortasındaki husumetten ötürü bu kadar vatandaşı mağdur etmelerinin bir manası yok. Şahsileşmiş bir durum anladığım kadarıyla” diye belirtti.

İHA

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin