Eskişehir’den Marmaris’e saman yardımı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eskişehir Emlak Komitecileri Odası Lideri Gazi Çelik ve gönüllüler Marmaris’te yangından etkilenen hayvanlar için saman yardımında bulundu.

Eskişehir Emlak Komitecileri Odası Lideri Gazi Çelik ve gönüller Marmaris’te çıkan yangında etkilenen hayvanlar için bir tır dolusu saman toplayarak, Marmaris Hayvan Barınağı’na gönderildi.

Yapılan yardım sonrası konuşan Eskişehir Emlak Komitecileri Odası Lideri Gazi Çelik, katkıda bulunanlara teşekkür etti. Lider Gazi Çelik, “Eskişehir’den Marmaris Hayvan Barınağına gönderilen yardımlar için istekli olarak katkıda bulunan Nezih Ağaoğlu’na, Ali Şahin’e, Kıvanç Şener’e, Volkan Dikmensoy’a, Eskişehir İli Taşıyıcılar Kooperatifi Lideri Sayın Hayri Öztekin’e, Eskişehir Sürücüler ve Arabacılar Odası Lider Vekili sayın Kadir Ağır’a katkılarından ötürü şahsım ve üyelerin ismine teşekkür ederim. Bu felakette ziyan görmüş olan vatandaşlarımıza bir nebze katkımız oldu ise ne memnun bize. Allah bir daha bu türlü acılar göstermesin ülkemize” diyerek temennide bulundu.

İHA

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin