Gördes’te 30 kilometrelik yol çalışması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesinde Bayat-Balıklı-Boyalı-Yeniköy-Çağlayan-Karayakup-Tepeköy mahallelerini birbirine bağlayan yaklaşık 30 kilometrelik yolda temel serme çalışmalarına başladı.

2021 yılı asfalt dönemi kapsamında il genelinde adeta seferberlik başlatan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesinde 30 kilometrelik güzergahta temel serme çalışmalarını sürdürüyor. Gruplar, Bayat-Balıklı-Boyalı-Yeniköy-Çağlayan-Karayakup-Tepeköy çizgisinde iş makineleri ile yolların kalitesini arttırmak için yoğun bir program uyguluyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da bu kapsamda, Yol Üretim, Bakım ve Tamirat Dairesi Lideri Kurtuluş Kuruçay, MHP Gördes İlçe Lideri Abdürrazik Yonat, Gördes Muhtarlık İşleri Müdürü Mustafa Gün ile birlikte sınır üzerinde yapılan temel serme çalışmalarını inceledi. İncelemeler sırasında Büyükşehir heyetine muhtarlar da eşlik etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, yapılan hizmetler hakkında muhtarları bilgilendirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün öncülüğünde dönemde 1200 kilometre yol yapma maksatlarının olduğunu belirten Öztozlu, “Kırsala dayanağımız tüm süratiyle devam ediyor. Gruplarımız il genelinde yol imali için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Gördes ilçemizde de temel serme, satih kaplama ve beton yol çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yaptığımız yolların kazasız belasız kullanılmasını temenni ediyorum. İyi olsun” tabirlerini kullandı.

Gördes ilçesinin yol ağını uygunlaştırmak için yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduklarını tabir eden Bayat Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Uğur, Çiğiller Mahalle Muhtarı Coşkun Ertaş, Balıklı Mahalle Muhtarı Nuri Urhan ve Tüpüler Mahalle Muhtarı Yasin Kurt, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ve Lider Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.

İHA

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin