Hadise Londra’da Lexus’un Sanatsal Otoparkında LBX Cool ile Tanıştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Premium araba markası Lexus, başarılı müzikçi Hadise’yle gerçekleştirdiği iş birliğinde bir öbür sıra dışı güne daha imza attı. Lexus’un büsbütün yeni modeli LBX’in “Her Günü Sıra Dışı Yapma” mottosuyla gerçekleştirilen etkinliklerinin ikincisi, Londra’da gerçekleştirildi ve Hadise ile birlikte unutulmaz bir güne imza atıldı.

Milano’da gerçekleşen ilk aktiflikte Araç Yıkama tecrübesini insanlara uyarlayan Lexus, bu kez Londra’da LBX modelinin şeklinden ilham alan Sıra Dışı Otopark yarattı. Kendine özel üslubuyla ve müzikleriyle tanınan Hadise ise, Lexus’un bir sanat dünyasına çevirdiği otoparkta farklı bir tecrübe yaşadı.

21-24 Eylül tarihleri ortasında gerçekleşen aktiflikte, Lexus markasının dünyasına uygun sıcak renk paletlerine sahip bir atmosfer oluşturuldu. Tasarım odaklı bu aktiflik, canlı halleriyle ve göz alıcı dizaynıyla Lexus’un yeni modeli LBX’in usulünü yansıttı.

İlk bakışta sıradan bir otopark üzere görünen alanda, konuklar bir aracın çok katlı otoparktan geçmesi üzere ilerleyerek tecrübeye ortak oldular. LBX, tecrübenin kalbinde yer alırken konuklar, LED ışık kemerleri ve ışık oyunlarının ortasında dolaşarak eşsiz pozlara imza attılar. Sıra Dışı Otopark’ta ses ile etkin hale gelen dalgalı ampul alanlarından, LED’lerle çalışan kalp atış suratı monitörlerine kadar interaktif bir sanat tecrübesi sunuldu.

Katılımcılar son kısımda bu aktifliğin başrolünde yer alan LBX’i inceleme fırsatı buldular. LBX’in tasarımı, Takumi işçiliğinin ayrıntıları, kabinindeki renk teması ve lüksü şahsileştirme biçimi konukların büyük beğenisini topladı.

 

Lexus LBX Cool Atmosferi ilgi odağı oldu

Lexus, Milano’da gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören aktifliğin akabinde Londra’da da sıra dışı bir işe imza attı. Şahsileştirilmiş lükste yeni adım atarak LBX modelinde donanım isimlerinin yerine atmosfer isimlendirmeleri kullanan Lexus, Milano’da “Emotion” atmosferinden ilham alan bir pop-up aktiflik yaparken, Londra’da da “Cool” atmosferini sergiledi.

Müşterilerinin usulünü ve karakterini yansıtacak halde tasarlanan LBX atmosferlerinden biri olan LBX Cool, aracın daha dinamik yanını vurgulayacak formda sportif ayrıntılara ve çift gövde rengine sahip.

Lexus, 26-29 Ekim’de Madrid’de Sıra Dışı Sokak Galerisi ve 23-25 Kasım’da Paris’te Sıra Dışı Pastane konseptlerinde ise LBX’in Elegant ve Relax atmosferlerini yansıtan alanlarla dikkatleri üzerine çekecek.

 

Lexus LBX, 2024’ün ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunuluyor

Premium araba üreticisi Lexus’un büsbütün yeni LBX modeli, 2024’ün ilk çeyreğinden itibaren Avrupa ile birlikte Türkiye’de de satışa sunulacak. 

Lexus’un yeni B SUV modeli LBX, yeni jenerasyon kendi kendini şarj eden 1.5 litrelik üç silindirli motoru içeren hibrit sistemiyle donatıldı. Yüksek verimlilik sunan tam hibrit sistem, 136 DIN hp azamî güç ve 185 Nm azamî tork üretiyor. LBX, yeni güç ünitesiyle birlikte kentte ve virajlı yollarda etkileyici yol tutuş karakteristiğiyle birlikte keyifli bir performans sunuyor. 

Bununla birlikte LBX, modayı belirleyen dizaynıyla özgün ve dikkat çekici bir görünüme sahip oldu. LBX, iç ve dış dizaynındaki tüm ayrıntılarıyla Lexus lüksünü yansıtmayı başarıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin