ING Türkiye ve TESK iş birliğiyle esnaflara destek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 ING Türkiye ve Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) iş birliği protokolü imzaladı. İş birliği ile TESK’e kayıtlı esnaf ve sanatkârlara özel 5.000 TL’ye varan bonus fırsatı sunuluyor. Ayrıyeten KOBİ Dijital ile şahıs işletmeleri  EFT, havale ve FAST süreçlerini fiyatsız yapabiliyor. İşletmeler KOBİ Nakit POS eseri ile iş yerlerinde yazarkasa POS aygıtlarında, hiçbir fiyat ödemeden tüm yurt içi banka kartı ödemelerinde sonraki gün %1,49  üye iş yeri fiyatı fırsatından yararlanabiliyor. KOBİ e-Turuncu Hesap’ı ilk defa açanlar, %45 Beğenilen Geldin Faizi kazanabiliyor. ING Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz, “KOBİ’lerimiz işlerini büyütürken onların yol arkadaşı olmayı önemsiyor, 2.5 milyona yakın esnaf ve sanatkârı temsil eden TESK ile imzaladığımız protokolü bedelli buluyoruz” diye aktardı. Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken ise “Esnaf ve sanatkârlarımıza yarar sağlayan iş birliklerinin her vakit destekçisiyiz. ING Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz ve esnafımıza özel avantajlar sunan iş birliğimizin ülkemize güzel olmasını diliyoruz” dedi.

Dijital gücüyle kalıpların dışında ve hayatın içinde tahliller geliştiren ING Türkiye ve Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) iş birliği protokolü imzaladı. İş birliği ile ING Türkiye, TESK’e kayıtlı esnaf ve sanatkârlara özel avantajlar sunuyor. 

KOBİ’lerin şubeye gitmeden bankacılık süreçlerini yapabileceği ING KOBİ Dijital eserleri ile TESK’e kayıtlı şahıs işletmesi sahibi KOBİ’ler, 5.000 TL’ye varan bonus fırsatından faydalanabiliyor. Bu kapsamda KOBİ’ler, ING Bonus Business Card ile 10.000 TL harcama şartına 1.000 TL bonus fırsatından, POS Ekstra, KOBİ Nakit POS yahut KOBİ Süratli POS eserlerinden birine sahip olup bir adet süreç gerçekleştirdiklerinde 1.000 TL bonustan ve ilk sefer KOBİ e-Turuncu Hesap açıp en az 1 adet otomatik fatura talimatı vererek 1.000 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor. Üç esere de sahip olan işletmeler ise ek 2.000 TL bonus kazanıyor.

Ayrıca ING KOBİ Dijital ile şahıs işletmeleri EFT, havale ve FAST süreçlerini fiyatsız bir biçimde yapabiliyor. İşletmeler KOBİ Nakit POS eseri ile iş yerlerinde yazarkasa POS aygıtlarında, hiçbir fiyat ödemeden tüm yurt içi banka kartı ödemelerinde sonraki gün %1,49 üye iş yeri fiyatı fırsatından yararlanabiliyor. Üstelik yazarkasa POS aygıtları için aylık POS yazılım, donanım ve bakım hizmeti fiyatı ödemiyor. Tıpkı vakitte,  vade kederi olmadan günlük birikim yapma imkanı sağlayan KOBİ e-Turuncu Hesap’ı ilk sefer açanlar,  %45 Beğenilen Geldin Faizi kazanabiliyor. 

ING müşterisi olmayan TESK’e kayıtlı esnaf ve sanatkârlar, ING Taşınabilir üzerinden basitçe ING’li olabiliyor. Şahıs işletmeleri, ING Mobil’i aygıtlarına indirdikten sonra müracaat için bilgilerini girebiliyor, akabinde kimliklerini doğrulatıp imajlı görüşme adımına geçerek bulundukları yerden ING müşterisi olabiliyor. 

Alper Gökgöz: KOBİ’lerimiz işlerini büyütürken onların yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz

İş birliği hakkında görüşlerini aktaran ING Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz, “KOBİ’lerimiz ekonomimizin değerli bir gücünü oluşturuyor. ING olarak muhtaçlık duydukları her anda KOBİ‘lerin yanında olmayı ve dijital bankacılık tahlillerimiz ile onlara iş yerlerinin başından ayrılmadan bankacılık süreçlerini gerçekleştirebileceği hizmetleri sunmayı önceliklendiriyoruz. Dijital ile danışmanlık hizmetinin gücünü birleştirerek müşterilerimizin ticari hayatlarında bir adım önde olmalarını sağlamak için çalışıyor, Cebimdeki Danışman KOBİ hizmetimiz ile işletmelere manzaralı, yüz yüze ve kolay bankacılık tecrübesi sunuyoruz. Birebir vakitte KOBİ Nakit POS eserimiz ile işletmeler, yazarkasa POS aygıtlarında hiçbir fiyat ödemeden sonraki gün %1,49 üye iş yeri fiyatından faydalanabiliyor, böylece ayda 50.000 TL nakit kart cirosu yapan işletmelerde piyasa oranlarına nazaran yılda yaklaşık 15.000 TL tasarruf imkanı sağlanıyor. KOBİ’lerimiz işlerini büyütürken onların yol arkadaşı olmayı önemsiyoruz, bu vizyon çerçevesinde Türkiye genelinde faaliyet gösteren 2.5 milyona yakın esnaf ve sanatkârı temsil eden TESK ile imzaladığımız protokolü epeyce kıymetli buluyor ve TESK’e bu iş birliği için teşekkür ediyoruz. KOBİ’leri hem finansal olarak desteklemeye hem de dijital eserlerimizle onların hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” diye aktardı.   

Bendevi Palandöken:  ING Türkiye ile iş birliğimizin esnafımıza ve ülkemize iyi olmasını diliyoruz

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken ise “Konfederasyonumuz Türkiye’nin en güçlü sivil toplum örgütlerinden biridir. Esnaf ve sanatkârlara verilecek her kıymet bizim için kıymetli. TESK olarak esnaf ve sanatkârlarımıza yarar ile birlikte ek avantajlar sağlayan iş birliklerinin her vakit destekçisiyiz. Esnaf ve sanatkârları desteklemek iktisada kıymetli bir katma paha sağlayacaktır. Bu kapsamda, ING Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz ve esnaflarımıza özel avantajlar sunan bu iş birliğinin değerli olduğunu düşünüyoruz. Bu takviye paketinin esnafımızın işlerini büyütmesine katkı sağlamasını umuyor, iş birliğimizin esnafımıza ve ülkemize iyi olmasını diliyoruz. ING Türkiye yöneticilerine ve çalışanlarına takviyeleri için teşekkür ediyoruz” dedi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin