ING’den KOBİ’lere şubeye gitmeye gerek kalmadan, dijitalden KOBİ Hızlı POS’a başvurma kolaylığı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ING Türkiye, KOBİ ve şahıs işletmelerine dijital kanallar üzerinden ING KOBİ Süratli POS’a başvurma kolaylığı sağlıyor. ING KOBİ Süratli POS sayesinde işletmeler işlerine orta vermeden ING Taşınabilir ya da İnternet Şubesi üzerinden müracaat yaparak ING üye iş yeri olabiliyor. Ayrıyeten, dijitalden KOBİ Süratli POS için müracaat yapan işletme sahipleri, 10.000TL’e kadar %0,59 avantajlı üye iş yeri fiyatından ilk 6 ay şartsız yararlanabiliyor. Üstelik POS yazılım, donanım ve bakım hizmeti fiyatı ödemiyor. ING Türkiye Hukukî Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “KOBİ bankacılığında dijital ile danışmanlık hizmetinin gücünü birleştirerek müşterilerimizin ticari hayatlarında bir adım önde olmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için dijital eser gamımızı her geçen gün genişletiyoruz.  Bu kapsamda, ING KOBİ Süratli POS’u dijital kanallarımıza entegre etmemiz attığımız değerli adımlardan biri” dedi.

Dijital liderlik gayesiyle ilerleyen ve KOBİ bankacılığı alanında müşterilerine hayatlarını kolaylaştıracak dijital ve esnek tahliller sunan ING Türkiye, KOBİ ve şahıs işletmelerine dijital kanallar üzerinden ING KOBİ Süratli POS’a başvurma kolaylığı sağlıyor. ING KOBİ Süratli POS sayesinde işletmeler işlerine orta vermeden ING Taşınabilir ya da İnternet Şubesi üzerinden müracaat yaparak basitçe ING üye iş yeri olabiliyor ve evraklarını dijital ortamda onaylayarak müracaatlarını şubeye gitmeye gerek kalmadan tamamlayabiliyor. ING müşterisi olan yahut olmayan ticari faaliyeti bulunan ve vergi levhasına sahip tüm gerçek kişi şahıs işletmeleri ING KOBİ Süratli POS’a dijital kanallar üzerinden başvurabiliyor. İşletmeler ING Taşınabilir uygulamasını yükleyerek Kurumsal Taşınabilir kısmından uygulamaya giriş yapmadan müracaatta bulunabiliyor.

ING KOBİ Süratli POS sayesinde işletmeler POS yazılım, donanım ve bakım hizmeti fiyatı ödemiyor

ING Taşınabilir ya da İnternet Şubesi üzerinden ING KOBİ Süratli POS için müracaat yapan işletme sahipleri, 10.000TL’e kadar %0,59 avantajlı üye iş yeri fiyatından ilk 6 ay şartsız yararlanabiliyor. Üstelik POS yazılım, donanım ve bakım hizmeti fiyatı ödemiyor. Avantajlı üye iş yeri fiyatından yararlanmaya devam etmek için sonraki her ay ING Business Banka Kart’ından aylık 1.000 TL harcama yapmak kâfi oluyor. 

Öcal Ağar: KOBİ bankacılığında dijital ile danışmanlık hizmetinin gücünü birleştiriyoruz

Müşterilerine yenilikçi tahliller sunmayı, onları gereksinim duydukları her noktada desteklemeyi önceliklendirdiklerini vurgulayan ING Türkiye Hukukî Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “KOBİ bankacılığında dijital ile danışmanlık hizmetinin gücünü birleştirerek müşterilerimizin ticari hayatlarında bir adım önde olmalarını sağlamak için çalışıyoruz. KOBİ’lerimizin dijitalleşme seyahatlerinde yanlarında olmayı, onların sürat ve esneklik gereksinimlerine yanıt verebilmeyi önceliklendiriyoruz. Bu vizyon doğrultusunda, işletmelerin şubeye gitmeden bankacılık süreçlerini yapabileceği dijital şubesi olan ING KOBİ Dijital ile müşterilerimize süratli, masrafsız ve ulaşılabilir bankacılık tecrübesi sunuyoruz. ING KOBİ Dijital dünyasında yerini alan işletmeler, iş yerlerinden ayrılmadan büsbütün dijital ve anında hizmet alarak vakitten tasarruf sağlıyor ve işlerini büyütme imkanına kavuşabiliyor. ING KOBİ Dijital dünyasında yer alan işletme sahiplerine yalnızca dijital kanallarımız üzerinden sunduğumuz eser ve fırsatları barındıran avantajlı bir dünya sağlıyoruz, örneğin ING KOBİ Dijital’liler EFT, FAST ve havale süreçlerine rastgele bir fiyat ödemiyorlar. Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için dijital eser gamımızı her geçen gün genişletiyoruz.  Bu kapsamda, ING KOBİ Süratli POS’u dijital kanallarımıza entegre etmemiz attığımız değerli adımlardan biri. Bu entegrasyon ile KOBİ’ler şubeye gitmeye gerek kalmadan dijital kanallar üzerinden ING KOBİ Süratli POS’a sahip olarak avantajlardan faydalanmaya başlayabiliyor” diye aktardı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin