Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde 58 geçici işçi alımı için sözlü mülakat

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı işyerlerinde çalıştırılmak üzere 58 süreksiz personel alımı sözlü mülakatlarının tamamlandığı bildirildi.

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yapılan personel alımı duyurusu sonucu, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesine alınacak olan 52 orman personeli, 2 aşçı ve 4 tamir bakım emekçisi olmak üzere toplamda 58 süreksiz emekçi alımı için yapılan sözlü mülakatlar tamamlandı.

Aşçı ve tamir bakım emekçisi olarak vazife yapacak olan ve kelamlı mülakata giren, tüm adaylar mülakat sonrası uygulamalı sınava da tabi tutuldu.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde Başkanlığını Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısının yaptığı ve hususun uzmanlarından oluşan İmtihan Komitesi tarafından yapılan uygulamalı imtihanda adayların takım unvanına ait mesleksel bilgi ve yetenekleri ölçüldü.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde süreksiz personel konumunda orman çalışanı olarak çalışmak üzere müracaat edenlerden noter kurası sonucu asil olarak belirlenen ve kelamlı mülakata katılan adayların fiziki uygulama imtihanlarına 03 – 05 Ağustos 2021 tarihleri ortasında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Germiyan Yerleşkesinde bulunan Spor Bilimleri Fakültesi Spor Tesislerinde yapılacak.

Aşçı ve tamir bakım personeli olarak görevlendirilmek üzere alımı yapılacak olan adayların uygulamalı imtihanları Covid-19 salgını nedeniyle maske, ara ve hijyen bahislerine dikkat edilerek gerçekleştirildi.

İHA

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin