Logo Ventures, Founders Night etkinliğiyle girişimcileri bir araya getirdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Logo Ventures, düzenlediği Founders Night etkinliğiyle fonlarında yer alan girişimlerin kurucu ekiplerini bir araya getirdi. 24 Ekim tarihinde gerçekleştirilen etkinlikte ortak konular paylaşıldı ve yeni iş birliklerinin temelleri atıldı.

Logo Ventures, yenilikçi girişimlere verdiği desteği sürdürmeye devam ediyor. Son olarak düzenlediği Founders Night etkinliğiyle Logo Ventures yatırım yaptığı girişimleri bir araya getirdi ve katılımcıların maksimum faydayı alabilecekleri ve kendi aralarında verimli paylaşımlar yapabilecekleri bir atmosfer yaratıldı. Birçok yöneticinin karşılıklı etkileşim kurma fırsatı yakaladığı gecede girişimciler kendi tecrübelerini paylaştılar.

Girişim ekosistemine yaptığı yatırımlarla sektörün ilerlemesine katkıda bulunan Logo Ventures, yurtdışı pazarlara açılabilecek, hızlı ölçeklenebilir teknoloji şirketlerine yatırım yapıyor. Ayrıca yatırım yapılacak şirketlerin sürdürülebilirlik özelinde belirli kriterlere uyup uymadığına dair değerlendirmeler yapılıyor.

“Yarattığımız ekosistem ile girişimlerimize maksimum fayda sağlamayı hedefliyoruz”

Logo Ventures Yönetici Ortağı Merve Zabcı yaptığı açıklamada, “Yarattığımız ekosistem ile girişimlerimize maksimum fayda sağlamayı hedefliyoruz. Girişim ekosisteminde ilerlemeyi hedefleyen girişimcilere destek verirken birçok değişkeni hesaba katmak gerekiyor. Bu noktada bizlerin devreye girip girişimcilere birbirlerini destekleyebilecekleri bir ortam sağlamamız önemli.

Logo Ventures olarak girişimlere bizden aldıkları yatırımın yanı sıra sağladığımız stratejik, satış ve teknik altyapı destekleri ile onların maksimum verimliliğe ulaşmalarını amaçlıyoruz. Vizyonumuz girişimlerimizin uluslararası arenalarda sahip oldukları teknoloji ve iş modelleri ile sektörlerinde rekabet edebilen ve avantaj sağlayabilen etkin şirketlere dönüşmelerine destek olmak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin