Mitsubishi Electric Asansörlerinin Türkiye’deki ortağı AG MELCO’da Görev Değişimi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mitsubishi Electric Corporation iştiraki ile Türkiye’de Mitsubishi Electric Asansör ve Yürüyen Merdivenlerinin tek yetkili satıcısı pozisyonunda bulunan AG MELCO Türkiye’nin Genel Müdürlük misyonuna Ayşe Öz getirildi. 

23 ülkede, 4500’ün üzerinde çalışanı ile Japon standartlarındaki eser performansını, son 45 yıldır asansör dalında trend belirleyici olarak sürdüren, Kalite ve Güvenlik hususlarını mutlak bir “ödün vermeme” siyasetine sahip olarak yürüten AG MELCO’da yeni bir atama gerçekleşti. Bu kapsamda asansör bölümünde uzun yıllardır çeşitli ünite yöneticilikleri yapan Ayşe Öz, AG MELCO Türkiye bünyesinde Genel Müdürlük vazifesine başladı.  

Dünya genelinde yüksek katlı ofis, otel, alışveriş merkezi, hastane, okul üzere görkemli yapıların asansör ve yürüyen merdiven gereksinimlerine teknoloji devi Mitsubishi Electric eserleri ile tahlil bulan AG MELCO’nun Türkiye operasyonlarını yönetecek Ayşe Öz, firmada son olarak Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı vazifesini yürütmekteydi. 

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Lisanı Eğitimi’nden 1999 yılında mezun olan Ayşe Öz, iş hayatına dokuma dalında dış ticaret alanında çalışarak başladı. Uzun yıllar boyunca satış ve satış sonrası hizmetler, ithalat/ihracat, kalite idaresi mevzularında deneyim kazanan Öz, yurtiçi ve yurtdışında katıldığı seminer ve eğitim programları ile tecrübelerini geliştirdi.

Yakın devirde odaklarının “operasyonlarında daha fazla dijitalleşme” olacağını vurgulayan Ayşe Öz, kusursuz ve süratli data alt yapısına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. “Firma için bu altyapının, eserlerimizin performansına ve verilen hizmetin niteliğine azamî düzeyde yansıması bizim için çok değerli. AG MELCO olarak, son kullanıcı ve çalışan memnuniyetini, liderlik, sorumluluk ve yeniliğe açık olma prensiplerini önemsiyoruz.” diye söz etti. “Mitsubishi Electric Asansör ve Yürüyen Merdivenleri olarak, kalite standartlarımızı en üst düzeyde tutma kararlılığımızı yansıtan bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz eserler, en son teknoloji ve çağdaş dizaynın birleşimiyle yüksek kaliteye sahip, tabiata saygılı eserler. Maksadımız, güvenilirlik, dayanıklılık ve estetik açıdan üst seviyede eserler sunarak müşterilerimizin gereksinimlerine tam olarak cevap vermek“ diye ekleyerek kurum kimliği ile ilgili net rotalarını belirtmiş oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin