Mobilya yan sanayisinin en prestijli fuarı İntermob için geri sayım başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hem üretimde hem de ihracatta uzun vadeli ve istikrarlı bir büyüme trendine sahip olan Türk mobilya yan sanayi dalı, bu yıl 25.si düzenlenecek İntermob Fuarı’nda gövde gösterisine hazırlanıyor. Mobilya yan sanayi, aksesuarları, orman eserleri ve ahşap teknolojisinin önde gelen küresel iş platformu olan fuar, 30 Eylül-3 Ekim 2023 tarihleri ortasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak. Fuar, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından da aktif ve verimli bir pazarlama alt yapısı sunuyor.  

Mobilya yan sanayi dalının itibar fuarlarından İntermob için geri sayım başladı. RX Tüyap tarafından Mobilya Aksesuar Endüstriciler Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle düzenlenen ve bölümün tüm paydaşlarının yerli ve yabancı ziyaretçiler ile buluştuğu İntermob, 30 Eylül-3 Ekim 2023 tarihleri ortasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 25. sefer kapılarını ziyaretçilerine açacak. 

Bu yıl 80.000 metrekare büyüklüğündeki 12 salonda 400’ün üzerinde firma ve firma temsilciliğinin iştirakiyle gerçekleşecek fuarda, ahşap, orman eserleri ve materyalleri, mobilya aksesuarları, kimyasal materyaller, oturma kümesi ve yatak üretim materyalleri, üretim alet, ekipmanları ve döşemelik kumaşlar sergilenecek. 

İnovasyonu, memleketler arası temasları ve maksat pazarları bir ortaya getirme misyonu ile bilinen bu itibarlı fuar, çeyrek asırlık geçmişiyle mobilya ve ahşap sanayisindeki profesyoneller için önde gelen bir aktiflik olarak organize edilmeye devam ediyor. Üreticiler, tedarikçiler, dizayncılar, mimarlar ve kesim uzmanları için dinamik bir buluşma noktası olarak hizmet veren aktiflik, en son trendleri keşfetmek, bilgi alışverişinde bulunmak ve pahalı iştirakler kurmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Global çapta yeni iş kontakları için yanlışsız adres

Bu yılki fuar, en yeni eser, hizmet ve tahlilleri sergileyen geniş iştirakçi portföyüyle şimdiye kadarki en kapsamlı ve tesirli fuar olmayı hedefliyor. İntermob, mobilya bileşenleri ve aksesuarlarından, makine ve teknolojiye kadar bölüm kıymet zincirinin her halkasını kapsıyor.

Ziyaretçiler fuarda mobilya ve ahşap sanayisinin geleceğini şekillendiren en yeni dizaynları, gereçleri ve teknolojileri görebilecek. İştirakçi firmalar başta mobilya sanayisi olmak üzere bölümün dev firmalarıyla memleketler arası ilişki kurup, kalıcı iş bağları oluşturabilecek. Potansiyel iş birlikleri keşfederek, yeni iş fırsatlarına kapı aralayacak, maksat pazarlarını genişletme bahtı yakalayacaklar.

Yeni teşebbüslere ilham kaynağı oluşturuyor

RX Tüyap Genel Müdürü Berkan Öner, Cumhuriyetin 100. yılında 25. sefer düzenleyecekleri İntermob’un Avrasya’nın en itibarlı mobilya yan sanayi fuarı olduğunun altını çizerek, “İntermob, iştirakçilerin etraf dostu uygulamalarını, materyallerini ve teknolojilerini bu fuarda sergileyerek, mobilya ve ahşap sanayisindeki teşebbüslere ilham kaynağı oluşturuyor. Bu yıl daha fazla ziyaretçi daha fazla firma ve daha geniş eser kümesiyle daha verimli bir fuar periyodu hedefliyoruz” diye konuştu.

Intermob 25. yılında, WoodTech’ten farklı tarihte düzenleniyor

2022’ye kadar eş vakitli düzenlenen WoodTech ve İntermob fuarları ileriye dönük olarak daha fazla büyümelerine imkan sağlamak ve ziyaretçi beklentilerini daha âlâ karşılayabilmek maksadıyla farklı tarihlerde düzenleniyor. İştirakçilerin daha büyük metrekarelerle ve daha geniş eser yelpazesiyle yer alacakları, ziyaretçilerin ise daha fazla firma ve esere ulaşabilecekleri Intermob Fuarı 30 Eylül – 3 Ekim 2023 tarihlerinde düzenlenirken, ağaç sürece teknolojilerine konut sahipliği yapacak WoodTech 19-23 Ekim 2023 tarihlerinde ziyaretçileri ile buluşacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin