Müjde Uzman, Şahika Ercümen ve Nur Bilen Yavuzer ilham veren hikayelerini paylaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaşlanma aykırısı bakımda dermokozmetiğin öncü markası Vichy, hoşluk ve dermatoloji dünyasını düzenlediği buluşmada bir ortaya getirdi. Arkestra’da gerçekleşen “Her Yaşta En Hoş Halin, Vichy” lansman aktifliği, L’Oréal Türkiye Dermatolojik Hoşluk Genel Müdürü ve Ülke Etik Temsilcisi Sinem Saraçer Turanlı ve KAGİDER İdare Heyeti Başkanı Esra Bezircioğlu’nun iştirakiyle gerçekleşti. Aktiflikte Müjde Uzman, Şahika Ercümen ve Işık Bilen Yavuzer de ilham veren kıssaları ile cilt bakımına yönelik deneyimlerini lisana getirdi. Vichy ve KAGİDER iş birliği ile Hatay’da zelzele bölgesinde hayata geçirilecek proje ayrıntıları ilk sefer iştirakçilerle paylaşıldı.   

Kadınların hayatlarının her anında, cilt sıhhati konusunda yanlarında olma misyonuna sahip Vichy, ünlü isimlerin katıldığı bir lansmana imza attı. Arkestra’da düzenlenen “Her Yaşta En Hoş Halin, Vichy” isimli aktiflikte iştirakçiler, cilt bakım rutini ve tecrübelerini konuklarla paylaştı. Vichy’nin KAGİDER iş birliği ile sarsıntı bölgesinde hayata geçirdiği projenin anlatıldığı buluşmada, ilham veren Vichy bayanları Müjde Uzman, Şahika Ercümen ve Parıltı Bilen Yavuzer, dinleyenlere kendi cilt bakım kıssalarını aktardı.

“İhtiyaç sahibi 100’den fazla bayana dermokozmetik uzmanlığı eğitimleri vereceğiz.” 

Lansman etkinliğinde Vichy ve KAGİDER iş birliğine değinen L’Oréal Türkiye Dermatolojik Hoşluk Genel Müdürü ve Ülke Etik Temsilcisi Sinem Saraçer Turanlı, “Vichy olarak hem cilt bakım eserlerimiz hem de mana katan projelerle bayanların hayatlarının her anında yanında olmayı hedefliyoruz. KAGİDER’in Hatay’da kurduğu Eğitim ve Üretim Merkezi’nde muhtaçlık sahibi 100’den fazla bayana Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) aracılığıyla dermokozmetik uzmanlığı eğitimleri verecek, ileride eczanelerde iş bulabilmeleri için imkan sağlayacağız. Birebir vakitte hem eczacılarımız hem de marka yüzlerimizle bölgeye ziyaretler düzenleyerek, mentorluk programımız çerçevesinde bayanların yanlarında olacağız.” dedi.  

“L’Oréal Türkiye ve Vichy ile bayanlarımızın en çok muhtaçlık duydukları ‘istihdam’ konusunda birlikte çalışacağız.” 

KAGİDER İdare Konseyi Başkanı Esra Bezircioğlu, “KAGİDER olarak hayalimiz; bayan ve erkeğin hayatın her alanında eşit temsil edildiği, daha çok bayanın iş hayatına katıldığı ve eşit fırsatlara sahip olduğu bir Türkiye. Bu hayalimize ulaşmak için çalışmaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutlamaya hazırlanırken, ne yazık ki 6 Şubat’ta tüm ülkemizi derinden etkileyen bir doğal afet yaşadık ve zelzelenin ilk anından itibaren üyelerimizle birlikte gerek acil gereksinimlerin karşılanması gerekse kalıcı tahliller üretmek üzere çalışmalarımıza başladık. Bu manada, Hatay’da KAGİDER olarak bir Eğitim ve Üretim Merkezi hayata geçiriyoruz.

Bu manada Cumhuriyetimizin 100. yılında, kurumsal üyemiz LOréal Türkiye ve Vichy markası ile bayanlarımızın en çok gereksinim duydukları ‘istihdam’ konusunda birlikte çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.” dedi. 

Vichy’nin bugüne kadarki en büyük lokal kampanyası 

Vichy’nin bugüne kadarki en büyük lokal kampanyası olan “Her Yaşta En Hoş Halin, Vichy”, cilt bakım tutkunlarını ilham verici bayan öyküleriyle buluşturuyor. İlhamını bayanlardan alan Vichy, bayanların hayatlarının her anında cilt sıhhatlerini korumak için yanlarında olmayı hedefliyor. Bu misyonla yola çıkan marka, ilham veren üç büyük isim; Müjde Uzman, Şahika Ercümen ve Parıltı Bilen Yavuzer’in tutku duydukları işlere devam ederken, her yaşta en hoş hallerini Vichy sayesinde nasıl koruduklarını büyük bir kampanya ile duyuruyor.

“Vichy’nin ‘yaşlanmayalım değil de sıhhatle yaş alalım, her yaşta sağlıklı olalım’ minvalindeki yaklaşımını çok sevdim.”

“Her Yaşta En Hoş Halin, Vichy” projesinin bir modülü olmaktan memnunluk duyduğunu belirten Müjde Uzman, şunları söyledi: “Markanın içeriği, eserlerine yaklaşımı ve mottosunun yanı sıra, birlikte çalıştığım hemcinslerimle de çok gurur duyuyorum. Kırışıklık yahut yaşlanma üzere beşere dair şeylerin yarara dönüşmesi çok değerli. O nedenle Vichy’nin ‘yaşlanmayalım değil de sıhhatle yaş alalım, her yaşta sağlıklı olalım’ minvalindeki yaklaşımını çok sevdim. Ben cildimin dönüşümüne yeni yeni dikkat etmeye başladım zira daima hissettiğim üzere kalacağımı zannediyordum. Ve bir itirafta bulunayım: Mesleğimden ötürü, dış görünüşümle yaptığım işin bir münasebeti olmadığına dair bir direnç geliştirmişim kendi kendime. Ancak bir taraftan da aklım çıkıyor yaşlanacağım diye! Özetle günde birkaç defa sette cildime makyaj için müdahale edilmesine karşın cilt bakımını bilimin ışığında ele alabilmenin çok kıymetli olduğunu kısa müddet evvel anladım. Artık cildimin bakımına ehemmiyet veriyor ve birebir bedelleri paylaştığım, eserlerini kullandığım markalarla çalışmak istiyorum. Vichy de bunların ilk sırasında yer alıyor.” dedi. 

“Dalışta ne yaşıyorsam onu yansıtan, kendimle özdeşleştirdiğim bir iş oldu.” 

Etkinlikte ilham verici öyküsünü paylaşan Vichy kadınlarından Şahika Ercümen, “Bu proje enteresan bir dönemimde geldi. Tüm gün güneşte, denizde olduğum, hatta bazen tatlı suya bile erişimimin bulunmadığı adalarda çalışma yaparken bana kadınlığımı hatırlatan, duyunca çok heyecanlandığım bir teklifti. Çekimimiz de inanılmaz bir tecrübeydi; havalarda uçtuğumuz, su altını deneyimlediğimiz, dalışta ne yaşıyorsam onu yansıtan, kendimle özdeşleştirdiğim bir iş oldu. Onun dışında; yazın güneş, kışınsa klorlu su ile temas ettiğimden cildime çok uygun bakamıyorum lakin elimden gelen en değerli şey, yanımda onlarca farklı eser yerine, süratle erişilebileceğim, güçlü tesire sahip tek bir eser taşımak. Bu hakikaten çok değerli ve retinol, ben ve benim üzere ekstrem şartlarda çalışanların cildini koruyan en kuvvetli araçlar ortasında.” dedi.

“Leke ile ilgili hoş bir eser gördüğümde anlayabiliyorum.” 

Lansmanda kendi tecrübesini aktaran Nur Bilen Yavuzer de leke sorununa değindi.  Yavuzer, “Vichy benim için çok özel markalardan biri, dünyadaki dermokozmetik markalarının da en önde gelenlerinden. O yüzden bu tip faal içeriklerin en çok Vichy’e yakıştığını düşünüyorum zira ardındaki Ar-Ge ve emeği çok düzgün biliyorum. Uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz, yan yana gelmekten çok memnunluk ve gurur duyduğum bir marka. Ve niasinamid, son yıllarda konuştuğumuz çok güçlü bir içerik, çok fazla rolü var. Mesela melanini dengeleyerek lekeyi baskılıyor, sivilceye çok âlâ geliyor, sıkılaştırıyor. Ben de bugüne dek birçok leke tedavisi gördüm. Bu nedenle leke ile ilgili hoş bir eser gördüğümde anlayabiliyorum artık. Kullandığım serumun tesirleri çok hoş. İçerik kusursuz ve kullanımı çok rahat.” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin