Pazarama, sipariş ve depo yönetimi çözümleri sunan Hamurlabs’a ortak oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye İş Bankası’nın e-ticaret platformu Pazarama, bu alandaki paydaşlarına yatırım yaparak ekosistemini büyütmeyi sürdürüyor. 

Türkiye İş Bankası iştiraki Pazarama, e-ticaret kesimindeki yatırımlarına tüm süratiyle devam ediyor. Elektronikten kozmetiğe, modadan süpermarkete milyonlarca perakende satış eserini bünyesinde barındıran online alışveriş uygulaması Pazarama, sipariş ve depo idaresi tahlilleri sunan Hamurlabs’a yatırım yaptı.

Hamurlabs, başta depo idaresi olmak üzere e-ticaret için firmalarının yurtiçi ve yurtdışı pazaryeri entegrasyonları, sipariş/fatura idaresi üzere birçok gereksinimini tek bir çatı altında birleştiren bir tahlil platformu olma özelliği taşıyor. Hamurlabs e-WMS ile tedarik, iade ve değişim sürecine kadar tüm depo ve e-ticaret süreçleri ek rastgele bir yatırım gerektirmeden yapılabiliyor. Tıpkı vakitte, perakende ve e-ticaret için farklı yazılım tahlillerini de üretiyor.

Hamurlabs paydaşlığı hakkında konuşan Pazarama’nın çatı şirketi Topkapı Elektronik Hizmetler ve Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak, “Pazarama’yı yalnızca esere değil hizmete de odaklanan ve yalnızca alıcıların değil, satıcıların da finansal sıhhatine ehemmiyet veren, fiyat ve çeşidin ötesinde mahallî üreticilere ve bölüm oyuncularına güç veren bir bakış açısıyla büyütmek istiyoruz. Bunu yaparken de ekosistemimiz içerisindeki paydaşlar ile iş iştiraklerini daima geliştirerek bir arada büyümek istiyoruz. Bu çerçevede, e-ticaret alanında katma bedelli tahliller sunan bir teknoloji şirketi olan Hamurlabs’a yatırım yaptık. Bu yatırım ile önümüzdeki devirde daha fazla işletmeye farklı tahliller de sunacağız. Pazarama tarafında ise Hamurlabs iştiraki ile yüksek teknoloji kullanımını artırmayı, satıcılarımızın da kullanacağı yeni depomuzun mekanizasyonunu geliştirmeyi hedefliyoruz. Böylelikle hem ticari işletmelere hem de ferdî tüketicilere daha güzel hizmet sağlarken, kesimin gelişimine de katkı sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

 

Pazarama Hakkında: 

Pazarama, bir İş Bankası iştiraki olan Topkapı Danışmanlık Elektronik Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Kullanıcılarına günlük hayatın her anında tek uygulamadan gereksinimlerini karşılamayı vadeden Pazarama platformu, online alışverişten akaryakıt ödemesine, tatil rezervasyonundan market siparişine kadar farklı hizmetler Pazarama platformunda birleşiyor. Ödeme anında kullanıcılara indirim, taksit, puan üzere pek çok kolaylık da sunuyor. Online alışveriş ve e-ticaret dalına tüm paydaşlar için yenilikçi ve farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen Pazarama, paha ve dayanışma odaklı, lokal üreticilere güç veren bir bakış açısıyla e-ticarete 360 derece bakabilen bir platformdur. Pazarama.com, Maximum Taşınabilir ve Pazarama uygulaması üzerinden ulaşılabilen yenilikçi e-ticaret ekosistemi Pazarama’da hayatı kolaylaştıran özellikler daima geliştiriliyor ve seçkin firmaların eserlerine ait ödemeler itimatla ve kolay kolay tamamlanabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin