SOCAR Türkiye, iş mükemmelliğinin liderlerini “Lean Six Sigma Day” etkinliğinde buluşturdu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SOCAR Türkiye mesken sahipliğinde düzenlenen “Lean Six Sigma Day”, şirketlerde iş verimliliğini artırmak için “sürekli iyileştirme” alanında çalışan profesyonelleri bir ortaya getirdi. Aktiflikte, şirketlerin bu alanda gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar incelendi ve karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı. 

Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı SOCAR Türkiye tarafından gerçekleştirilen Lean Six Sigma Day Konferansı, 24 Ağustos Perşembe günü Swissotel Büyük Efes İzmir’de düzenlendi. Konferansta, “operasyonel harikalık, daima güzelleştirme ve yalın üretim” üzere iş dünyasında verimlilik ve muvaffakiyet için temel bahisler tartışıldı. 

Tüm gün süren Lean Six Sigma Day, “sürekli iyileştirme” alanında çalışan önderler ve profesyoneller ile öğrenci ve akademisyenlerin bir ortaya gelerek tecrübelerini paylaştığı, bilgi alışverişi yaptığı ve geleceğin iş stratejilerine dair ilham bulduğu bir platform oldu.

Konferansta, çeşitli dallardan gelen yerli ve yabancı konuşmacıların “sürekli iyileştirme” tecrübelerini iştirakçilerle paylaştığı oturumlar yapıldı. 10’dan fazla şirketten 100’den fazla iştirakçinin bulunduğu aktiflikte, Lean Six Sigma yaklaşımlarından sürdürülebilir iş uygulamalarına kadar birçok mevzu ele alındığı, iş dünyasının bugün ve gelecekteki zorluklarına yönelik tahlil teklifleri sunan paneller ilgi gördü.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin