Spotify Premium üyelik iptali nasıl yapılır?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Spotify çok güzel bir hizmet ve binlerce belkide milyonlarca şarkıyı bulabileceğiniz, dünyanın en fazla abonesi olan dijital müzik dinleme uygulaması. Spotify ücretsiz üyeliklerde, müzik atlama kısıtlaması vs. gibi çeşitli kısıtlamalar oluyor ancak Spotfy Premium abonesi olarak tüm özeliklerini kullanabiliyorsunuz. 

Günümüzde Spotify Premium, YouTube Premium, Netflix gibi onlarca dijital yayın var ve bir çoğumuz bunların en az bir kaçına üyeyiz. Üye olmak kolay fakat hizmeti almaktan vazgeçtiğimizde paralı üyeliklerin iptali bazen gerçekten zor olabiliyor. Bu yazıda, yalnızca üç adımda kolayca Spotify ücretli üyeliğinizi nasıl iptal edebileceğinizi anlatacağız.

Spotify Premium Üyeliği nasıl iptal edilir?

Dünyanın en fazla aboneye sahip Dijital müzik dinleme platformu Spotify, tüm özelliklerini kısıtlama olmadan yalnızca Premium abonelerine sunuyor. Ancak kullanıcılar farklı sebeplerden Premium aboneliklerini sonlandırmak isteyebiliyor. Biz de Teknolojioku olarak bu anlamda Spotify Premium üyeliğinizi 3 adımda nasıl iptal edebileceğinizi sizlerle paylaştık.

Spotify Premium üyelik 3 adımda nasıl iptali nasıl edilir?

Spotify ücretli üyelik iptali aslında çok basit. Premium planını dilediğin zaman hesap sayfandan iptal edebilirsin. Bunun için öncelikle;

  1. http://spotify.com/account sayfasında oturum açmalısınız.
  2. Planın altında bulunan PLANI DEĞİŞTİR seçeneğine tıklayınız.
  3. Spotify Free seçeneğine in ve PREMIUM’U İPTAL ET seçeneğine tıklayınız. (Hepsi bu kadar)

Uyarı: Premium planınız bir sonraki fatura tarihine kadar iptal edilmez. Bu tarihten sonra hesabınız ücretsiz plana geçmiş olur.

Ücretli üyeliği iptal ettiğimde çalma listelerim ve kaydettiğim müzikler gider mi?

Ücretsiz spotify hesabına geçtiğinizde çalma listeleriniz ve kaydettiğiniz müziklerin tamamı hala hesabınızda kalır, ancak reklamlı ve kısıtlı atlamalı şekilde dinlemeye devam edebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin