Adel Kalemcilik, Çin’de dünyanın en büyük ticaret fuarına katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adel Kalemcilik, Çin’de dünyanın en büyük ticaret fuarına katıldı

 

50 yılı aşan deneyimi ile 1969’dan beri faaliyet gösterdiği kırtasiye kesiminde Türkiye’nin başkan firması olan Adel Kalemcilik, iş geliştirme ve yeni yatırımlar alanında faaliyetlerine devam ediyor. İştirakçi firmaların dünya ticaretindeki hissesi açısından dünyanın en büyük ticaret fuarı niteliğinde olan Canton Fuarı’nı ziyaret eden Adel Kalemcilik Genel Müdürü Oğuz Uçanlar fuar ziyareti sonrasında Çin’de değerli iş birliği fırsatlarının doğabileceğini belirtti.

 

TÜRKİYE’DE kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik, 1-7 Kasım 2023 tarihleri ortasında, Çin’in Guangzhou kentinde düzenlenen ve ziyaretçi sayısı bakımından Çin’in en büyük ticari fuarı pozisyonundaki Canton Fuarı’nı ziyaret etti. Kırtasiye, ofis materyalleri ve promosyon gereçleri kategorisinde 740 iştirakçi firmanın 34 bine yakın eserinin sergilendiği fuara, Adel Kalemcilik’in hammadde ve ticari eser tedarikçisi olan pek çok firma da iştirak gösterdi. Adel Kalemcilik, önümüzdeki sene Çin’de yatırımlarını artırmayı hedefliyor.

 

Adel Kalemcilik, Çin’in büyük kırtasiye üretim tesislerinde incelemelerde bulundu

 

Adel Kalemcilik, Genel Müdürü Oğuz Uçanlar fuar ziyareti sonrasında Çin’de değerli iş birliği fırsatlarının doğabileceğini belirtti. Bu bağlamda, Çin’in kırtasiye bölümünde güçlü şirketlerinin üretim tesislerinde incelemelerde ve görüşmelerde bulunan Oğuz Uçanlar, “Çin, Adel Kalemcilik için çok kıymetli bir üretim merkezi. Kısa vadede Çin’de yatırımlarımızı arttıracağız. Paydaşlık ve satın alma fırsatlarını inceliyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin