Altındağ’a 44 kilometre yeni yol

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altındağ’da yani yatırımların önünü açmak için çalışmalar devam ediyor. 2,5 yılda Altındağ’da 44 kilometre yeni yol açıldı.

Altındağ’da kentsel dönüşümün önündeki engeller bir bir kalkıyor. 2,5 yılda Altındağ’a 44 kilometre yeni yol kazandırdıklarını söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, açılan her yolun ilçeye kazandırılacak projelerin de önünü açtığını vurguladı.

Altındağ’da vatandaşların trafik sorunu yaşamadan evlerine gidebilmesi ve daha fazla yatırımın hayata geçirilebilmesi için durmaksızın çalıştıklarını vurgulayan Başkan Balcı, “Altındağ’da tüm çalışmalarımız planlı ve programlı Altındağ çok planlı bir biçimde değişiyor ve gelişiyor. Kış mevsimi koşulları bile bizi durduramadı, hızımızı yavaşlatamadı. Altındağ’ın farklı noktalarında yeni yol açma çalışmalarımız devam ediyor. 2,5 yılda 44 kilometre yeni yol açtık, vatandaşlarımızın büyük beğenisini topladık. Parkları, yolları, tesisleri ve sosyal alanları ile örnek olacak bir Altındağ için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Açılan her yolun ilçeye kazandırılacak bir yatırımın da önünü açtığını söyleyen Başkan Balcı, “Açtığımız her yol bölgede inşa edilecek modern konutların, okulların, parkların, spor alanlarının ve daha birçok sosyal donatının da önünü açıyor. Yeni yol açtığımız her bölge, yatırımcıların tercih ettiği merkez haline dönüşüyor. Açılan bu yolların meyvesini önümüzdeki dönemde toplayacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

İHA

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin