Şekerbank’ta çiftçiler ürün bedellerini beklemeden karşılıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarımsal üreticilerin gereksinimine yönelik eser ve hizmet geliştiren Şekerbank, bu kere de stok finansmanı ve TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) eser bedeli kredisi ile çiftçilerin finansal gereksinimlerini karşılayarak eserlerini en uygun şartlarda değerlendirmelerine imkan tanıyor.

Şekerbank, stok finansmanı ve TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) eser bedeli kredisi ile çiftçilerin finansman gereksinimlerine yönelik ayrıcalık sunmaya devam ediyor. Banka, eserlerini depolayıp kıymetini korumak isteyen çiftçilere özel, stok finansmanı ve TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) eser bedeli kredisi ile ihtiyaçlarını en süratli formda karşılama fırsatı sunuyor.  

 

Finansman gereksinimi beklemeden karşılanıyor 

Stok finansmanı kredisi ile eser bedeli ödemesini Şekerbank aracılığıyla alarak ürünlerini depolayan çiftçiler, hem finansman muhtaçlıklarını karşılıyor hem de eserlerini kıymetine nazaran satışa sunabiliyor. 

Banka, eserini Toprak Mahsulleri Ofisi’ne (TMO) teslim eden çiftçilere de TMO eser bedeli kredisi ile ek avantaj sağlıyor. Eser dokümanlarını Şekerbank’a getiren üreticiler, TMO ödemelerini erkenden alabiliyor. 

 

Tuğbay Kumoğlu: “Çiftçilere özel tahliller sunmaya devam ediyoruz”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu bahisle ilgili şunları söyledi: “Şekerbank olarak, tarım bölümünün büyümesi için yeni eserler geliştirip, çiftçilere özel tahliller sunmaya devam ediyoruz. Stok finansmanı ile pahalanması mümkün ziraî eserlerini depolamak isteyen çiftçilerin, TMO eser bedeli kredisi ile de eserini TMO’ya teslim etmiş üreticilerin eser bedeli gelene kadar ki finansman gereksinimlerini karşılıyoruz. Çiftçilerimize kredi eserlerimiz ile hasatlarının bereketli olmasını diliyoruz.” 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin