Zorlu PSM’de Bu Hafta; 14-20 Ağustos

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zorlu PSM, yazın keyfini açık havada çıkarmak isteyenleri Vestel Amfi aktifliklerine davet ediyor. İş çıkışlarının vazgeçilmez aktifliği Afterwork serisi bu hafta elektronik müzik dünyasındaki özgün duruşu ile Gaia Ekho’yu ağırlıyor. Öbür yandan Öbür Sinema Film Gösterimleri kapsamında ‘’La Haine’’, arabesk kelamlara elektronik çağdaş dokunuşlarla dinleyici kitlesini genişleten Anıl Durmuş ve minikleri klasik müzikle bir partiye davet eden ‘’Babyconcert ile Yaz Partisi’’ bu hafta konuklarını bekliyor.

 

AFTERWORK PARTY: GAIA EKHO // 15 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00 

Elektronik müzik dünyasındaki özgün duruşu ile Türkiye’nin en değerli şenlik ve kulüplerinden talep görmeye ve performanslarını sergilemeye başlayan,  bu sırada DJ performansına klavye, vokal ve çello da ekleyerek hybrid olarak da müziğine öbür bir boyut ekleyen, bugüne dek Monolink, Ameli Paul, Volen Sentir, Rampue, Kermesse, Chris Schwarzwalder, Rodriguez Jr. üzere dünyaca ünlü artistlerle tıpkı sahneyi paylaşan Gaia Ekho 15 Ağustos’ta Vestel Amfi’de!

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00 

Etkinlik Fiyatsızdır.

KALENDER // 16 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00 

Kalender, Kuvvetli PSM’nin sevilen açık hava yeri Vestel Amfi’de DJ setin başına geçiyor!

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00 

Etkinlik Fiyatsızdır.

Etkinliğe katılmak isteyen konuklarımız zorlupsm.com adresinde kayıt olabilir.

 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMİ: LA HAINE // 17 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

Paris’in gettolarında hararetli saatler yaşanmaktadır. Küme halinde dolaşan mahallî gençlerle, çevreyi kuşatan polisler ortasında nefret dolu bakışlardan oluşan bir tansiyon vardır. Mahallenin gençlerinden Abdel, polis soruşturması sırasında dövüldüğü için hastanede mevt döşeğinde yatmaktadır. Arkadaşı Vinz ise, Abdel’in ölmesi durumunda bir polis vurmaya ant içer.

Kapı Açılış: 17.00 

Etkinlik: 21.15

Etkinlik Fiyatsızdır.

Etkinliğe katılmak isteyen konuklarımız zorlupsm.com adresinde kayıt olabilir.

 

ANIL DURMUŞ AKUSTİK // 18 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 20.00 

Sosyal medyanın gücünü kullanarak popülerleşen ilk sanatkarlardan biri olan Durmuş, yayınladığı başarılı çalışmalarının akabinde kendisini ve şeklini sevenlerine en düzgün anlattığını düşündüğü yesyeni bir albüm ile karşımıza çıktı. Birebir vakitte albümün ismini da verdiği çıkış kesimi “Senden Yolum Geçmez” ile hem giysi hem de müzik üslubu ile sevenlerinin beğenisini yine kazanan Durmuş’un müziklerinde arabesk kelamlara elektronik ve çağdaş dokunuşlar eşlik ediyor. Anıl Durmuş 18 Ağustos’ta Vestel Amfi’de!

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 20.00 

Etkinlik Fiyatsızdır.

Etkinliğe katılmak isteyen konuklarımız zorlupsm.com adresinde kayıt olabilir.

 

BABYCONCERTS İLE YAZ PARTİSİ // 20 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 11.00 

BabyConcerts, Kuvvetli PSM Vestel Amfi’de, açık havada minikleri klasik müzikle bir partiye davet ediyor. Türkiye’de ilk ve tek olan 0+ konseptiyle, 3 aylık ya da 3 yaşında fark etmeksizin tüm bebek ve çocuklar, aileleriyle canlı klasik müzik dinleme ve bir balerin ile öykü anlatıcısı eşliğinde müzikal bir seyahate çıkma talihi buluyor. BabyConcerts’ın repertuarındaki en sevilen yapıtların yer alacağı yaz programında minikler müziğe danslarıyla eşlik edecek. G.Bizet, W.A.Mozart, J.Strauss, P.I.Tchaikovsky üzere dünyaca ünlü bestecilerle tanışacak ve tahminen de ilk sefer gerçek bir balerini bu kadar yakından izleme imkanı bulacaklar.

Kapı Açılış: 10.30 

BabyConcerts ile Yaz Partisi (0+ yaş): 11.00 

Bilet Fiyatları: 

Genel Satış: ₺220,00

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin