CK Enerji Boğaziçi Elektrik’te görev değişimi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de güç bölümünün öncü şirketi CK Güç Boğaziçi Elektrik’te üst seviye idarede değişikliğe gidildi. 2016’dan beri genel müdür olarak misyon yapan Halit Bakal, CK Güç Perakende Koordinatörü olarak atanırken CK Güç Boğaziçi Elektrik’te genel müdürlük misyonuna bölümün tecrübeli ismi Ali Erman Aytac getirildi. 

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda 4,6 milyondan fazla tüketiciye misyonlu tedarik şirketi olarak hizmet veren CK Güç Boğaziçi Elektrik’in üst seviye idaresinde vazife değişimine gidildi. 2016 yılından bu yana CK Güç Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü olarak misyon yapan Halit Bakal, CK Güç Perakende Koordinatörlüğü’ne atanırken, CK Güç Boğaziçi Elektrik’te Genel Müdürlük misyonunu dalın deneyimli isimlerinden Ali Erman Aytac üstlendi.

DEVİR TESLİM MERASİMİ DÜZENLENDİ

Türkiye’nin güç dalında öncü şirketi CK Güç Boğaziçi Elektrik’in genel müdürlük binasında yapılan dönem teslim merasiminde konuşan Halit Bakal, “Görevimi dalın tecrübeli ismi Ali Erman Aytac’a devretmekten memnunluk duyuyorum. Daha evvelden birebir küme çatısı altındaki şirketlerde çalışma fırsatı bulmuş ve hoş işlere imza atmıştık. Birlikte yeniden kesimde fark yaratacak projelere imza atacağımıza inanıyor, kendisine yeni vazifesinde muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

CK Güç Boğaziçi Elektrik’in yeni Genel Müdürü Ali Erman Aytac da, “Öncelikle bu misyona beni lâyık görenlere teşekkür ederim. Halit Bakal’ın da bahsettiği üzere kümeye epey aşinayım. Burada tanıdık yüzlerle bir ortada olmak, yine CK Güç çatısı altında çalışmak memnunluk verici. Bilhassa belirtmeliyim ki Halit Bakal üzere bir duayenden bu misyonu teslim almak benim için büyük bir onur. Hem kümemiz hem de bizler için inşallah hoş bir devir olacak” değerlendirmesinde bulundu. 

2004 YILINDAN BU YANA GÜÇ SEKTÖRÜNDE

14 Ağustos 2023 tarihinden itibaren CK Güç Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü olarak misyon yapmaya başlayan Ali Erman Aytac, Türkiye’de elektrik perakende kesiminde “yüksek müşteri memnuniyeti” odaklı projeleri ile öne çıkan bir isim.

1980 yılında Mersin’de dünyaya gelen Ali Erman Aytac, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Sanayi Mühendisliği kısmından mezun oldu. Birebir üniversitenin İktisat Bölümü’nde İktisat Siyaseti alanında yan kol yapan Aytac, Profesyonel iş hayatına 2002 yılında finans dalında adım attı. Aytac, 2004’ten itibaren Türkiye’nin önde gelen güç şirketlerinde üst seviye idare kademelerinde yer aldı. İngilizce ve Almanca bilen Aytac, üç çocuk babası.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin