Fuzul Ventures İlk Kez TIW 2023’te Sahnede!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fuzul Ventures İlk Sefer TIW 2023’te Sahnede!

Fuzul Holding’in girişimciliği ve inovasyonu destekleyen yeni markası Fuzul Ventures, TİM’in 23-25 Kasım 2023 tarihleri ortasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan TIW 2023 etkinliğinde yerini aldı. Fuzul Ventures, ziyaretçilerini G4 No’lu standında ağırlıyor.

İnovasyon ile girişimciliği merkeze alan ve vizyoner projeleri desteklemek üzere yola çıkan Fuzul Ventures’in katıldığı ilk aktiflik, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu sene 10’uncusu düzenlenen Türkiye Innovation Week (TIW) oldu. Haliç Kongre Merkezi’nde hem Türkiye’den hem de dünyadan inovasyona taraf veren isimleri buluşturan TIW’de Fuzul Ventures, 23-25 Kasım tarihleri ortasında G4 No’lu standında ziyaretçilerini bekliyor. 

Fuzul Ventures Vizyoner Girişimcilik Faaliyetlerine Takviye Vermek Gayesiyle Yola Çıktı

TIW 2023 ile ilgili değerlendirmede bulunan Fuzul Ventures İdare Şurası Başkanı Furkan Akbal, kelamlarına bu türlü bir aktifliğe katılmış olmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti lisana getirerek başladı. Furkan Akbal, “Girişimciliğin ülke ekonomilerinin büyümesinde hatırı sayılır bir güç olması küresel arenada da kabul görmüş bir gerçek. Girişimciliği, ülkelerin dünyada kelam sahibi olabilmeleri konusunda da güçlü bir argüman olarak değerlendiriyorum. Fuzul Ventures ile biz de vizyoner ve potansiyel barındıran girişimcilik faaliyetlerine dayanak vermek gayesiyle yola çıktık. Fintech, proptech, gaming ve martech alanlarındaki teşebbüslere yatırım yapmak istiyoruz. Buradaki emelimiz hem Fuzul Holding olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlara hem de potansiyeline inandığımız alanlara eğilmek… O denli ki dayanak vererek gelişimine katkı sunduğumuz ve büyümesine yer hazırladığımız teşebbüslerin bir müddet sonra müşterisi olmayı da istek ediyoruz. Yatırım yaptığımız teşebbüsleri, kendi firmalarımızın istifadesine sunduğumuzda rekabette de ön plana çıkacağımızı ve fark oluşturacağımızı düşünüyoruz. Gerçekleştireceğimiz yatırımlarla, geleceğin önder şirketlerinin temelini bugünden atacağız ve burada hedefimiz sırf onlara finansal dayanak sağlamak da değil. Fuzul Ventures olarak girişimcilere deneyim transferi yapıyor olmamızın yanı sıra onlara yeni irtibatlar da kazandırmayı arzuluyoruz. Hasebiyle bugün burada, bu türlü bir tertibin paydaşı olarak yer almak bizim için çok değerli.” tabirlerini kullandı.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin