Hepsipay Kart, Visa İş Birliği ile Artık Dünyanın Her Yerinde Alışverişlerde Geçerli

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  • Hepsipay, çıkardığı ön ödemeli kartlar için dijital ödemeler alanında dünya önderlerinden Visa ile beş yıl müddetle iş birliği yapacağını duyurdu.
  • İş birliği kapsamında açık devre olma özelliğini kazanarak, Hepsiburada dışındaki alışveriş noktalarında da kullanılabilen Hepsipay kartlar kullanıcılara Visa logosuyla sunulacak.

Hepsiburada tarafından platform cüzdanı olarak hayata geçirilen ve müşterilerine süratli, inançlı ve kolay ödeme imkânı sağlayan Hepsipay, müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak tahliller geliştirmeye devam ediyor.

Hepsipay, kullanıcılarının sahip oldukları dijital kartlarının online ve fizikî alışverişlerde tüm dünyada kullanılabilir hale gelmesini sağlamak gayesiyle dijital ödemeler alanının önder kuruluşlarından Visa ile beş yıllık iş birliğine gitti.

Visa iş birliği Hepsipay Kart’ı dünyanın her yerine taşıyor

Kullanıcılar, Hepsiburada üzerinden Hepsipay hesaplarına girerek saniyeler içerisinde Visa logolu dijital kartlarını oluşturup, kartlarına mevcut kredi kartı yahut banka kartından nakit aktarılabilecek, isterlerse banka hesaplarından yapacakları transfer ile Hepsipay cüzdanlarını doldurabilecek.

Erkin Aydın: “Açık devre bir ödeme aracı olarak müşterilerimize sunduğumuz Hepsipay kartlarımızı artık Visa logosuyla müşterilerimize sunuyoruz.”

Hepsiburada Finansal Hizmetler CEO’su Erkin Aydın Visa iş birliğiyle ilgili yaptığı açıklamada “Hepsipay olarak Hepsiburada’nın platform cüzdanı olarak yol çıktık. Merkez Bankası lisanslı ilk ve tek platform cüzdanıyız. Kullanıcılarımıza sunduğumuz Hepsipay kartlarımız ile Hepsipay’i açık devre bir ödeme tahlili olarak müşterilerimize sunabiliyoruz. Biz bunu Hepsipay’i sokağa taşımak olarak nitelendiriyoruz. Visa ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, sunduğumuz ödeme tahlillerini Hepsiburada platformunun dışına çıkarma amacımıza hizmet ediyor. Müşterilerimiz açısından ise bu muahede, sahip oldukları kartları, Visa ve Hepsipay garantisi ile her yerde kullanabilecekleri manasına geliyor. Visa’nın global tecrübesinden bu iş birliği sayesinde faydalanma fırsatı bulduğumuz için memnunuz.” dedi.

Samile Mümin: “Hepsipay kartlar hem ödemelere erişimi kolaylaştırıyor hem de dünya genelinde inançlı ödeme özgürlüğü sağlıyor”

Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin konu ile ilgili “Hepsipay ile işbirliğimiz sonucunda sunulan  Visa logolu kartlarla kullanıcılarının dijital ödemelere erişimini kolaylaştırıyoruz. Hepsipay kart sahipleri artık ödemelerini sırf Hepsiburada platformunda değil, Visa’nın global ölçeği ve en gelişmiş güvenlik eser ve hizmetleriyle korunan teknolojik ağı sayesinde itimatla dünyanın her yerinde yapabilecekler. Kartın hayata geçmesinde emek veren tüm ekipleri tebrik ederim.” dedi.

Anında muhtaçlık kredisi imkânı

Hepsipay müşterileri ayrıyeten dilek ederlerse, Hepsipay’in sunduğu “cüzdanı dolduran kredi”  çözümü sayesinde alışveriş esnasında mutabakatlı bankaların tekliflerini Hepsipay üzerinden görüp anında muhtaçlık kredisi de kullanabilecekler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin