İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün “Teknik Çözüm Ekibi” Eğitim Öğretime Destek İçin Kahramanmaraş’ta Çalışmalarına Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün, Kahramanmaraş’taki eğitim kurumlarının eğitim-öğretime hazır hale getirilmesine yönelik çalışmalarda bulunmak üzere görevlendirdiği ve 10 Teknik Öğretmenden oluşan “Teknik Çözüm Ekibi” çalışmalarına devam ediyor.

Deprem bölgesinde eğitim öğretim faaliyetlerinin sürdürülebilmesi için eğitim öğretim yapılması uygun, hasarsız okulların fiziki şartlarının iyileştirilmesi, iş sağlığı ve güvenliği bakımından kontrolü, risk ve tehlike analizi, basit arızaların giderilmesi ve giderilemeyen arızaların etüt edilmesi hususlarında çalışmaların yapılması amacıyla görevlendirilen İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Teknik Çözüm Ekibi ilk günden bu yana aralıksız çalışıyor. Milli Eğitim Bakanlığının talimatıyla “Afet Bölgesindeki Okullarda Risk ve Tehlike Yönetimi” çalışmalarına katılmak üzere kurulan “Teknik Çözüm Ekibi” ile deprem bölgesindeki eğitim öğretim faaliyetlerinin sürdürülebilmesi amaçlanıyor.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür; 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketinde ilk günden itibaren gönüllülük esası ile yaraların sarılmasına destek olmaya çalışan İzmir Eğitim ailesine bir kez daha teşekkür etti.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin