Yıldız Holding Türkiye’nin En İyi İşveren Şirketleri arasında yer aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıldız Holding “en yeterli işveren” unvanına sahip şirketlere verilen “Great Place To Work” sertifikasını almaya hak kazandı.  

Yıldız Holding, kurum kültürlerini ve çalışan tecrübesini pahalandıran bağımsız araştırma kurumu Great Place to Work Enstitüsü tarafından verilen Great Place to Work® sertifikasının sahibi oldu.  Şirketlerin küresel seviyede, çalışanlar tarafından nasıl değerlendirildiğini, kesimdeki algıları ve irtibat stratejilerini ölçümleyen bu sertifika, çalışanlarla gerçekleştirilen anketler sonucunda en yüksek skorları elde eden şirketlere veriliyor. 

 

Bahattin Aydın: “İşveren algımızı ve çalışan tecrübesini güçlendiriyoruz”

Yıldız Holding çalışanlarının oylarıyla alınan “Great Place to Work” sertifikasının gurur verici olduğunu belirten Yıldız Holding İnsan ve İş Takviye Başkanı Bahattin Aydın sözlerine şöyle devam etti: “Yurt içinde ve yurt dışında yaklaşık 70 farklı pasaporta sahip 75 bine yakın çalışanımızla küresel bir şirket olarak; başarımızın kaynağının çalışanlarımız olduğuna inanıyor ve stratejilerimizde ‘insan’ı odağımızda tutuyoruz. İşin geleceğini bütünsel bir dönüşüm süreci olarak ele alıyor; yeni jenerasyon çalışma modelleri, stratejik iş idare aracı olarak gördüğümüz OKR, yetenek kazanım ve idare yaklaşımı, yetkinlik gelişimi, organizasyonel gelişim ve çalışan tecrübesi odağında birçok projeyi yönetiyoruz. Çalışanlarımızın oylarıyla hak kazandığımız bu sertifika bu nedenle farklı bir ehemmiyet taşıyor. Yetenek ve organizasyonel gelişimi odağımıza alacak öncü uygulamalarımızla İK alanında fark yaratmaya devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin