AXA Sigorta’da Üst Düzey Atamalar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 yılından beri AXA Sigorta’da Satış ve Pazarlama Başkanlığı ve İcra Konseyi Üyeliği misyonlarını muvaffakiyetle yürüten Firuzan İşcan, emekli olarak misyonundan ayrıldı. 

Yeni periyotta AXA Sigorta Kişisel Teknik ve Sağlık Başkanı ve İcra Şurası Üyesi Sanem Çıngay Buçukoğlu; Satış, Pazarlama ve Sağlık Başkanı ve İcra Heyeti Üyesi, AXA Sigorta Kurumsal Teknik ve MIS Başkanı ve İcra Heyeti Üyesi Barış Altın ise Teknik Başkan ve İcra Konseyi Üyesi olarak vazifelerine devam edecekler.

2018 yılından bu yana AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Şurası Üyesi olarak misyon yapan Firuzan İşcan, 1 Ağustos prestijiyle emekli olarak vazifesinden ayrılmaya karar verdi. 

 

Sanem Çıngay Buçukoğlu Satış, Pazarlama ve Sağlık Başkanı ve İcra Konseyi Üyesi Olarak Atandı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik kısmından mezun olduktan sonra Lancaster University’de İktisat ve Cass Business School’da Aktüerya alanlarında yüksek lisans yapan Sanem Çıngay Buçukoğlu; Koç Allianz Türkiye Kişisel Teknik Küme Müdürlüğü, Ergo Sigorta Aktüeryadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Ferdî ve Sağlık Teknik Yöneticiliği, Groupama Sigorta Teknik ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı misyonlarında bulundu. Buçukoğlu 1 Ağustos prestijiyle Satış, Pazarlama ve Sağlık Başkanı ve İcra Heyeti Üyesi olarak yeni vazifesine başlayacak. 

 

Barış Altın Teknik Başkan ve İcra Heyeti Üyesi Olarak Atandı

Söz konusu değişiklikle birlikte, AXA Sigorta Kurumsal Teknik ve MIS Başkanı ve İcra Heyeti Üyesi Barış Altın ise AXA’daki mesleğine, ferdi ve kurumsal eser fabrikalarını tek bir çatı altında yönetmek üzere Teknik Başkan ve İcra Heyeti Üyesi olarak devam edecek. Marmara Üniversitesi İşletme kısmından mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme ve İktisat üzerine yüksek lisans yapan Barış Altın, 22 yılı aşkın müddettir AXA Sigorta’da Memleketler arası Finansal Raporlama ve Stratejik Planlama Yöneticiliği, Aktüerya ve Risk İdaresi Genel Müdür Yardımcılığı, Kurumsal ve Ticari Teknik ile Memleketler arası İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığı vazifelerini üstlendi. Altın, 1 Ağustos prestijiyle Teknik Başkan ve İcra Heyeti Üyesi olarak yeni vazifesine başlayacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin