EY Türkiye, İzmir’deki Gümrük ve Küresel Ticaret Ekibi ile Ege Bölgesi’nde Hizmetlerini Genişletiyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 EY Türkiye, Ege Bölgesi’ndeki şirketlerin büyümesine katkı sağlamak ve operasyonlarına dayanak olmak üzere İzmir ofisinde Gümrük ve Global Ticaret Hizmetlerini devreye aldı.

 

EY Türkiye, İzmir Ofisi’ne transfer olan EY Gümrük ve Dış Ticaret Hizmetleri Yöneticisi Cihan Kılıç liderliğindeki grup; global ticaret danışmanlığı, global ticaret süreç tahlili ve kontrol hizmeti, gümrük uyuşmazlıkları danışmanlığı, Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası danışmanlığı, gümrük müşavirliği yeterlilik tahlili, global ticaret ve gümrük eğitimleri üzere bahisler başta olmak üzere birçok alanda hizmet verecek.

 

EY Türkiye (Ernst & Young); danışmanlık, kontrol, kurumsal finansman, strateji ve vergi hizmetlerinin yanı sıra birçok dalda ve alanda faaliyetlerini sürdürmeye, müşterilerine kesintisiz tahliller sunmaya devam ediyor. İzmir ofisine yatırımlarını büyüten ve grubunu daha da güçlendiren EY Türkiye, Eylül ayı prestijiyle Gümrük ve Global Ticaret Hizmetleri ile Ege Bölgesi’ndeki gücünü daha da artıracak.

EY Türkiye Şirket Ortağı ve İzmir Ofis Öncüsü Barış Ünalır; “EY Türkiye İzmir Ofisi olarak direkt vermiş olduğumuz hizmetler ortasına, Gümrük ve Global Ticaret Hizmetlerini de dahil etmenin sevincini ve haklı gururunu yaşıyoruz. Kendisi de bir İzmirli olan Cihan Kılıç ve liderliğindeki takımımızın, İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki tüm müşterilerimize ve bölgenin bedelli firmalarına, çok değerli dayanak ve katma paha sağlayacaklarına gönülden inanıyoruz.” dedi.

EY Türkiye Şirket Ortağı ve Dolaylı Vergiler Öncüsü Sercan Bahadır; “İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ndeki şirketlerde büyük potansiyel olduğunu düşünüyor ve EY’ın memleketler arası deneyimini ve profesyonel hizmetlerini şirketlerin gereksinimlerine yönelik yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. EY Türkiye olarak, paydaşlarımızın büyümesinde ve global bedel zincirine katkı sağlama kıssasında yanlarında yer almaktan büyük memnunluk duyuyoruz.” dedi.

EY Türkiye Gümrük ve Dış Ticaret Hizmetleri Direktörü olarak İzmir ofisine transfer olan Evren Kılıç ise; “EY Türkiye olarak müşterilerimiz için her vakit bir danışmandan öte, kolaylaştırıcı ve destekleyici bir tahlil ortağı rolünde olmayı benimsiyoruz. İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’ndeki tüm şirketlerin, gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak için buradayız. Bu maksat ve yaklaşımımız ile bu bölgedeki şirketlerin dış ticaret ve gümrük operasyonlarına takviye olmak için sabırsızlanıyoruz.” kelamlarıyla yeni misyonunu kıymetlendirdi.

2005 yılında Gümrük Müfettişi olarak mesleğe başlayan Cihan Kılıç, yaklaşık 11 sene Bakanlık Müfettişi olarak çalıştı. Bu mühlet boyunca gümrük ve dış ticaret süreçlerine ait birçok incelemelerde bulundu. 2016 yılında EY Türkiye bünyesine katılan Kılıç, ulusal ve memleketler arası birçok firmaya gümrük ve dış ticaret alanında danışmanlık ve kontrol hizmeti veriyor.

EY Hakkında

EY olarak hedefimiz; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplum için kıymet yaratırken tıpkı vakitte sermaye piyasalarında inancın ve daha uygun bir çalışma dünyasının oluşmasına katkıda bulunmaktır. Dünya çapında 150’den fazla ülkede, sahip olduğumuz bilgi ve teknoloji ile hizmet veren gruplarımızla, kontrolde itimadı sağlarken müşterilerimizin gelişmesine ve dönüşmesine dayanak oluyoruz. Bağımsız kontrol, danışmanlık, hukuk, kurumsal finansman, strateji ve vergi hizmetlerimizle iş dünyasının karşılaştığı zorluklara yeni tahliller sunacak hakikat soruları soruyoruz.

EY ismi global tertibi temsil eder ve Ernst&Young Küresel Limited’in her biri başka birer hukukî kişiliğe sahip olan, bir yahut daha çok, üye firmasını temsil edebilir. Hudutlu sorumlu bir Birleşik Krallık şirketi olan Ernst&Young Küresel Limited müşteri hizmeti sunmamaktadır. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin