İsveç Merkezli Intereast Logistics, Türkiye’de 10. Yılına Güçlü Yatırımlarla Girecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İsveç merkezli milletlerarası entegre lojistik şirketi InterEast Logistics, Türkiye’de 10. yılına güçlü yatırımlarla girecek. InterEast Logistics Türkiye Ülke Müdürü Murat Kaya, şirketin büyümeye devam ettiğini belirterek, “Türkiye, global ticaretin kıymetli bir merkezi haline geldi. Biz de buna paralel olarak yeni yatırımlarla hizmetlerimizi genişletiyoruz.” dedi. Kaya, 2024 yılında Türkiye ile İskandinavya ortasında Ultra Ekspres taşımalarla öne çıkacaklarını, kuzey ülkelerine teslimat müddetini 5 güne kadar indireceklerini vurguladı.

Kuzey Avrupa, Baltık ve İskandinav çizgisinin güçlü lojistik markalarından InterEast Logistics, Türkiye’deki 10. yılına güçlü yatırımlarla girecek. Avrupa’da güçlü bir lojistik altyapı ve dağıtım ağına sahip şirket, kara yolu yüklü olarak milletlerarası parsiyel, eksiksiz ve minivan nakliyeciliği hizmetleriyle öne çıkıyor.

InterEast Logistics Türkiye Ülke Müdürü Murat Kaya, “İsveç başta olmak üzere İskandinavya taşımalarında müşteri odaklı tahlillerimizle sürat ve maliyet avantajı sunuyoruz. Bölgedeki güçlü altyapımız ve yaygın lojistik ağımız sayesinde Türkiye’nin İsveç, Danimarka, Finlandiya, Norveç, Polonya ve Romanya ile ticaretine daha çok katkı sağlayacağız.” dedi.

Türkiye’deki 10. yılını güçlü yatırımlarla kutlayacak

Bu yıl Türkiye’deki 10. yıllarını kutlayacaklarını anlatan Kaya, “Türkiye, global ticaretin değerli bir merkezi haline geldi. Biz de buna paralel olarak yeni yatırımlarla hizmetlerimizi genişletiyoruz. Polonya ve Romanya’da açtığımız ofis ve depolarımızın yanı sıra 2024 yılında hem Türkiye’de hem de yurt dışında yatırımlarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.

Ultra Ekspres taşımalarla Kuzey Avrupa’ya 5 günde teslimat

Kaya, bu yıl bilhassa minivan, ekspres ve ultra ekspres taşıma seçeneklerine yoğunlaşacaklarını, İsveç ve Kuzey ülkelerine teslimat mühletini 5 güne kadar düşürmeyi planladıklarını lisana getirdi. 

İhracat yüklü olmak üzere Polonya sınırını daha etkin kullanacaklarını söyleyen Kaya, “Polonya, Romanya ve İsveç için özel parsiyel seferler planladık. Tam taşımalar da yapıyoruz. Kuzey Avrupa odaklı karşılıklı ekspres taşımalara yeni soluk getireceğiz. Bu ülkelere 5 gün içinde teslimat seçeneğiyle öne çıkacağız.” bilgilerini paylaştı.

İsveç, Polonya, Romanya ve Türkiye’de depolama hizmeti

Kaya, Intereast Logistics’in geniş araç ve ekipman filosu sayesinde frigo dâhil çabucak her kesime hizmet verebildiklerini belirtti. “Müşteri portföyümüzde bitmiş araba, yedek modül, dokuma, elektrik ve mobilya şirketleri başta olmak üzere dünyanın en tanınmış markaları da yer alıyor.” diyen Kaya, İsveç, Polonya, Romanya ve Türkiye’de son teknolojinin kullanıldığı geniş depolama alanlarıyla stok idaresi ve katma kıymetli hizmetleri sunabildiklerini de kelamlarına ekledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin