MetLife’tan, yeni BES müşterilerine 1.000TL’lik ek katkı payı fırsatı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MetLife Türkiye, 01 Eylül – 31 Aralık 2023 tarihleri ortasındaki kampanya devri içinde emekliliklerinin keyfini doya doya çıkarmak için BES satın alan müşterilerine özel olarak 1.000 TL’ye varan ek katkı hissesi fırsatı sunuyor.

 Türkiye’nin önde gelen ferdi kaza, hayat, tamamlayıcı sağlık sigortaları ve ferdi emeklilik şirketlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat (“MetLife Türkiye”), Bireysel Emeklilik Sistemi’ni (BES) teşvik etmek için yeni müşterilerine özel olarak 1.000 TL’ye varan ek yarar sağlayan yeni bir kampanya düzenledi. Emekli olup çalışma hayatına devam edenler, ikili emekliliğin keyfini MetLife’a özel avantajlarla yaşıyor.

MetLife Türkiye, 01 Eylül – 31 Aralık 2023 kampanya tarihleri ortasında müşterilerinin başlatacağı yeni Ferdî Emeklilik Mukaveleleri kapsamında; 6 ay boyunca aylık taban 1.000 TL sistemli ödeme yapılması durumunda bir keze mahsus 500 TL ek katkı hissesi ödeyecek. Ayrıca tıpkı kontrata 40.000 TL başlangıç kapitali ya da ilk 6 ay içerisinde kontrata intikal edecek formda ek katkı hissesi ödenmesi durumunda da 500 TL ek katkı hissesi ek olarak MetLife tarafından müşterilerin birikimlerine eklenecek. 

BES’in tasarruf şuuruna, aile iktisadına ve gelecek ismine yatırım yapmak isteyenlere büyük katkılar sunmaya devam ettiğini belirten MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, kampanyayla ilgili değerlendirmede bulundu: “Keyifli bir emeklilik yaşamak isteyen şahısların BES’e yönelik talepleri daima olarak artış gösteriyor. Bilhassa BES, yatırım yapmak isteyen EYT’liler için de mevcut şartlarda epeyce cazip bir fırsat olarak öne çıkıyor. BES iştirakçileri sisteme girdikleri andan itibaren yüzde 30 devlet katkısından yararlanabiliyorlar. Ayrıyeten birikimlerini pay senedi, altın ve döviz üzere çeşitli fonlarda profesyonel fon danışmanları eşliğinde değerlendirebiliyorlar. MetLife olarak, her vakit müşterilerimizin yanında olup geleceklerine katkıda bulunmayı önemsiyoruz. BES’in gelişimine ivme kazandıracağına inanarak, yeni müşterilerimize yönelik hazırladığımız bu kampanya ile daha fazla kişiyi emeklilik devirleri için birikim yapmaya teşvik edeceğiz. Ayrıca ek yarar sağlayarak BES’e iştiraki artırmak ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamak için öncü adımlar atmaya devam edeceğiz.”

Çalışma hayatını sürdüren EYT’lilerin de kampanya periyodunda yeni BES satın alarak yararlanabileceği ek katkı kampanyasına DenizBank, Odeabank, Burgan Bank ve Anadolubank ile MetLife acenteleri dahil tüm dağıtım kanallarından kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ayrıyeten isteyenler metlife.com.tr üzerinde yer alan MetLife’ın dijital satış platformu üzerinden de BES eserlerini satın alabiliyorlar. Kampanya şartları hakkındaki ayrıntılı bilgiler müracaatların yapılabildiği metlife.com.tr adresinde yer alıyor.

 

MetLife hakkında

MetLife, Inc. (NYSE: MET), kendisine bağlı iştirakleri ve iştirakleri (“MetLife”) aracılığıyla ferdî ve kurumsal müşterilerinin daha inançlı bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olmak için sigorta eserleri, yıllık gelir sigortaları, çalışan yan hakları ve varlık idaresi alanlarında hizmet veren, dünyanın önde gelen finansal hizmet şirketlerinden biridir. 1868’de kurulan ve dünya çapında 40’tan fazla pazarda faaliyet gösteren MetLife; Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Latin Amerika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da pazar öncüsü pozisyonundadır. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin