Türkiye’nin en hızlı büyüme kaydeden ilaç şirketi Humanis, Great Place to Work® sertifikası aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnsan odaklı sağlık ideolojisine sahip ilaç şirketi Humanis, çalışan tecrübesini ölçen ve pahalandıran uygulamaları ile dünyanın önde gelen enstitülerinden biri olan Great Place to Work® tarafından ‘Harika İş Yeri Sertifikası’ almaya hak kazandı.

200 milyon dolarlık dev bir yatırımla ilaç kesimine tesirli bir giriş yapan Humanis, bugün bölüme kazandırdığı birincilerle, büyük ölçekli ihracat adımlarıyla ve Avrupa Birliği standartlarındaki üretim kapasitesiyle değerli bir pozisyona sahip. Küresel ticaret ağını Türkiye’den Çin’e ilaç ihracatı yapan ilk şirket olma özelliği ile daha da özel bir noktaya taşıyan Humanis, yatırımları ve tecrübeli takımı ile büyümeye devam ediyor. 

İnsan odaklı sağlık ideolojisini benimseyen Humanis, başarılı insan ve kültür uygulamalarını Great Place to Work® tarafından verilen ‘Harika İş Yeri Sertifikası’ ile bir kere daha tescilledi. Şirket 2 yıl üst üste sertifika alarak insan odaklı yaklaşımında istikrarlı bir muvaffakiyet yakaladı.

“HEM ÜLKEMİZ HEM DE BÖLÜMÜMÜZ İÇİN ÖZVERİYLE ÇALIŞAN BİR GRUBA SAHİBİZ”

Global ölçekli bir enstitü olan Great Place to Work’un değerlendirmelerinin Humanis için hayli kıymetli olduğunun altını çizen Humanis İnsan ve Kültür Müdürü Filiz Kaner bahis ile ilgili şunları söyledi:

“Firma olarak çalışma arkadaşlarımızın keyifli olduğu bir çalışma kültürü yaratabilmiş olmak bizim için çok kıymetli. İnsan odaklı yaklaşımı kurum kültürümüzün her basamağında koruyan bir çalışma hayatı sağlamak için daima olarak kendimizi yeniliyoruz. Çalışanlarımızın da bu samimi uğraşımızı görerek, şirketimizdeki tecrübelerini olumlu olarak değerlendirmesi bizler için gurur verici. Hem bölümümüz hem de ülkemiz için özveriyle çalışan bir takıma sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Humanis olarak, çalışma arkadaşlarımızın ve sevdiklerinin muhtaçlıklarını gözeten uygulamalarımıza devam edeceğiz.”

ÇALIŞANLARIN TECRÜBELERİ DAİMA OLARAK ANKETLERLE ÖLÇÜLÜYOR

İnsan odaklı yaklaşımını insan ve kültür uygulamalarında da sürdüren Humanis, çalışanlarını yalnızca profesyonel bir çalışma arkadaşı olarak değil, itimat, sevgi ve hürmete dayalı, samimi bir irtibat ağını paylaşan yol arkadaşları olarak da tanımlıyor. Güvenilirlik, yararlı olmak, beşere kıymet, liyakat, global rekabet hususlarını tıpkı çatı altında topladığı bir kıymetler modelini benimseyen Humanis, daima olarak çalışanlarının tecrübelerini anketlerle ölçerek bu bedelleri müdafaaya dayalı bir çalışma siyaseti izliyor. 

Humanis, sürdürülebilir bir gelecek inşa etme anlayışı ile dijital kartvizit uygulamasına geçerek kesimde bir unsur daha imza attı. Humanis, sağlam bir irtibat alanı yaratan bu uygulama sayesinde karbon ayak izini düşürme unsurlarına bağlı kalmaya da devam ediyor. Firma, dijital kartvizit uygulamasına geçerek karbon salınımını 2.400 Kg, sera gazı salınımını ise 318,6 Kg azalttığını, 7.380 Kwh’lık güç ve 50,4 m3’lük su tasarrufu yaptığını ve ayrıyeten 30,6 adet ağacı doğaya kazandırdığını açıkladı. 

 

Humanis hakkında:

2010 yılında Saya Küme bünyesinde Pharmactive olarak hizmet vermeye başlayan şirket, 2023 yılından itibaren Humanis ismiyle çalışmalarına devam etmektedir. Her adımında insan odaklı yaklaşımla hareket eden ve ‘Herkes için sürdürülebilir sağlık’ anlayışı ile üreten Humanis, 200 milyon dolarlık bir yatırımla Çerkezköy’de kurduğu üretim tesisi ve AR-GE merkezi ile hem kesime hem de Türkiye’ye değerli katkılar yapan bir sağlık şirketidir. Dünyanın en büyük küresel ilaç firmaları ile üretim paydaşlığı yaparak memleketler arası pazarda da yetkinliğini kanıtlayan Humanis, inovatif, sağlam ve etik pahalar çerçevesinde tüm dünyada beşere ve insan hayatına bedel yaratmayı hedeflemektedir. Pediyatri, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, kulak-boğaz-burun, dahiliye, enfeksiyon, gastroenteroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi ve acil üzere birçok farklı tedavi alanda tesirli bir portföye sahip olan Humanis, insan odaklı yenilikçi sağlık ideolojisini sürdürmek ismine Tüketici Sıhhati alanında da eserler sunmaktadır. Humanis, farklı tedavi alanlarında sunduğu tahlilleri ile sağlıklı bir geleceğe sahip çıkmak için çalışıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin