Vakıf Katılım, DAİMFED ile Protokol İmzaladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vakıf İştirak ile Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhitleri Birlikleri Federasyonu ortasında gayrinakdi nitelikli protokol imzalandı. Protokol kapsamında Federasyon üyeleri Vakıf Katılım’ın avantajlı eser ve hizmetlerinden faydalanabilecek, muhtaçlık duydukları finansmana çok daha rahat ulaşabilecekler.

Katılım finans kesiminin referans kurumu olma vizyonuyla faaliyet gösteren Vakıf İştirak, KOBİ’lere dayanak olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Vakıf İştirak ile Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhitleri Birlikleri Federasyonu (DAİMFED) ortasında imzalanan gayrinakdi nitelikli protokolle, Federasyon üyeleri gereksinim duydukları finansmana kolay kolay ulaşabilecek. Ayrıyeten; teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, dijital kanallardan fiyatsız EFT-havale, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinde rekabetçi prim bedelleri ve dış ticaret süreçlerinde avantajlı kâr ve komite oranlarından faydalanabilecekler.

“KOBİ’lerin desteğimize her zamankinden daha çok gereksinimi var” 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Vakıf İştirak Genel Müdürü İkram Göktaş, ”Ekonomik istikrarımızın teminatı olan KOBİ’lerimizin varlıklarını devam ettirebilmeleri için bizlere her zamankinden daha çok muhtaçlıkları var. Sürdürülebilir bir büyüme sağlayabilmenin, gelir dağılımında ve bölgeler ortası gelişmişlik düzeyinde dengeyi yakalayabilmenin yolu KOBİ’lerin sürdürülebilir bir finansal sisteme sahip olmalarından geçiyor. Bu bakış açısından hareketle şimdiye kadar ülkemizin dört bir köşesinde üreten, hizmet veren KOBİ’lerimizin yanında olduk. KOBİ’lerimizin rahat bir nefes alması için var gücümüzle çalıştık, hala de bu tarafta çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.  Vakıf Katılım’ın, DAİMFED ile imzaladığı protokol de bu hedefle attığımız adımlardan biri oldu. Federasyon üyelerine avantajlarla dolu eser ve hizmetlerimizi sunacağımız, finansa erişimlerini daha da kolaylaştıracağımız için memnunuz. Önümüzdeki periyotta KOBİ’lerimize olan takviyemizi sürdürecek, farklı proje ve faaliyetlerle kalkınmalarına takviye olmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda tüm KOBİ’lerimizi şubelerimize bekliyoruz” dedi.

Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhitleri Birlikleri Federasyonu (DAİMFED) Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu ise şunları söyledi:

“Yaşadığımız süreçte finansmana erişim ile avantajlı eser ve hizmetlerden üyelerimizin daha fazla yararlanması en büyük temennimizdir. Vakıf Katılım’la imzaladığımız gayrinakdi nitelikli protokol kapsamında üyelerimizin gereksinim duydukları finansman takviyesine ulaşmaları mümkün olacak. Vakıf Katılım’ın dalımıza ilgi ve dayanaklarını hissetmemizin çok değerli olduğunu belirtmek isterim. Bu hedef doğrultusunda imzaladığımız protokol, üyelerimize ve her iki kuruma iyi uğurlu olsun.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin