Zermeram’da Lansmana Özel Peşinatsız 12 Ay Vade Fırsatı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin ortak teşebbüsü olarak hayata geçen, Konyanın en büyük ve en değerli topraklarından birinde yer alan Zermeram projesinde; Elmas Evler etabında cazip ödeme şartları ile daire satışları başladı. Meram bölgesinin ayrıcalıklı projelerinden olan Zermeram’ın ilk etabında daireler, lansmana özel peşinatsız 12 ay vade imkanı ile satışa sunuluyor. Banka kredisi olmaksızın avantajlı ödeme şartları ile konut alma fırsatı sunduklarını belirten  Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş’den Sorumlu İcra Heyeti Üyesi Harun Toftamış, Elmas Evlerin, Konyanın sahip olduğu ömür kültürü ve alışkanlıklarının günümüz ile en yeterli formda harmanlanarak tasarlanmış, özel bir proje olduğunu lisana getirdi.

 

Konya’da pak hava ile görünümün buluştuğu Meram bölgesinde yer alan Zermeram projesinde ilk etap Elmas Evler’in lansmana özel, peşinatsız 12 ay vade imkanı sunan kampanyası başladı. Her muhtaçlığa yönelik farklı konut tiplerinin bulunduğu projenin, 80 bin m2 alana kurulan ilk etabında 205 daire ve 9 büyük ölçekli villa yer alıyor. 3+1’den 5+1’e kadar farklı daire tipinde konut ve 10+3 oturum planlı villaların bulunduğu Elmas Konutlar, konut sahibi olmak isteyenler için cazip ödeme şartları ile satışa sunuldu.  Projenin bu etabındaki daireler 2024 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek.

 

Zermeram projesinde, değişen tüketici beklentileri ve bölüm dinamiklerini en yeterli biçimde kıymetlendirerek adımlar attıklarını belirten  Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş’den Sorumlu İcra Şurası Üyesi Harun Toftamış, Elmas Konutlar etabında tüm bu birikimlerden yola çıkarak özel bir kampanya hazırladıklarını belirtti. Toftamış “Zermeram bizim için çok önemli bir proje. Konya’ya bedel katacak işlerin gerisinde olmak bizi memnun ediyor. Gayrimenkul bölümü hem ulusal hem de küresel değişkenlerden süratli etkilenen bir kesim. Buna rağmen Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak süreçleri en uygun formda yürüterek bugüne ulaştık. Konya’nın her geçen gün kıymet kazanan bir bölgesindeyiz. Konut, toplumsal alan ve alışveriş merkezinin yer aldığı projemizin, Meram bölgesinde ayrıcalıklı bir ömür alanı olarak konumlanacağına inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

 

Konut projelerini tasarladıktan ve ürettikten sonra en uygun ödeme şartları ile konut arayışında olanlarla buluşturmaya çalıştıklarını belirten Toftamış “Her bir basamağını titizlikle yürüttüğümüz projemizin Elmas Konutlar etabını; yeniden bize yakışan bir kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturuyoruz. Konyalıların ve Konya’da yeni bir hayat kurmak isteyenlerin aradıkları ayrıcalıklı ömrü sunmak adına lansmana özel peşinatsız 12 ay vadeli ödeme planı oluşturduk. Güçlü finansal yapımız ile hayata geçirdiğimiz bu cazip kampanyanın ilgi göreceğine inanıyoruz. Bunu ön satış döneminde açıkça gözlemleme fırsatımız oldu ve ilk etabımızın yüzde 30’unun satışını gerçekleştirdik.” dedi.

  

Konya’da gayrimenkul yatırımının kıymetli bir yatırım aracı olmaya devam ettiğini ve konuta yönelik talebin arttığını belirten Toftamış “Son aylarda Konya’nın; deprem riskinin az olması sebebiyle,  iç göç almaya başladığını görüyoruz. Bununla beraber son devirde, Marmara’nın üzerinde bulunan sanayi yükünün, Konya’ya taşınmasına yönelik haberler gündemde yer aldı. Bu gelişmenin sonucunda pek çok firmanın üretim, depolama, transfer merkezi üzere ünitelerini buraya taşıması bekleniyor. Uzun vadeli olarak Konya’da başlaması planlanan bu gelişmeler ve beklentilerin arsa ve konut talebinde de artış olarak yansıyacağı düşünülüyor. Önümüzdeki günlerde hem ticari yapılaşmaya hem de bu dönüşümün beraberinde getireceği iş gücünün,  konut muhtaçlığına yönelik birçok projenin hayata geçeceğini görebiliriz. Bu da Konya’nın ülkemiz iktisadı için çok daha kapsamlı ve nitelikli kıymet üreteceğinin habercisi. Biz de Seha Yapı İnşaat A.Ş. ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak bu süreçte birikimimizi en güzel biçimde kıymetlendirerek Konya’nın gelişiminde faal rol üstlenme isteğindeyiz. Sürdürülebilir, yenilikçi, sağlam konut ve ticari üniteleri hayata geçirmeye devam etmeyi hedefliyoruz. ” biçiminde konuştu. 

 

Detayları ile fark yaratan proje

 

Proje evresinden uygulamaya kadar her basamağı ihtimamla incelenen ve titizlikle uygulanan Zermeram, hem yenilikçi, hem de çevreci ayrıntıları ile dikkat çekiyor. Gri su arıtma ve yağmur suyu depolamanın yanı sıra güneş gücü kullanımı üzere çevreci sistemlerin yer aldığı projede, tıpkı vakitte elektrikli araç şarjı üniteleri de bulunuyor. Milletlerarası projelerle eş paha dizaynlara sahip konutların iç dekorasyon, mobilya ve teknolojik altyapısı ise günümüzün en güzel materyal ve sistemlerinden oluşuyor. Konut sahiplerinin tüm günlük gereksinimlerini karşılayacak halde planlanan projede, toplumsal alanların yanı sıra farklı markaları buluşturacak bir alışveriş merkezi de yer alıyor.

 

Sanat yapılarından endüstriyel yapılara, alışveriş merkezlerinden çağdaş hayat alanlarına kadar inşaat bölümünün her alanında etrafına bedel katan projeler üreten Seha Yapı İnşaat A.Ş’nin, Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ile bir arada üstlendiği Zermeram, Konya’nın yatırım pahası süratle artan projeleri ortasında yer alıyor. Zermeram, Konya’nın eşsiz görünümünün, yaz sıcaklarında esen serinletici Gedavet rüzgârı ve pak havasıyla buluştuğu; kentin beğenilen lokasyonu Meram’da, konut almak ya da yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Pozisyonu, seyir terasları, yemyeşil vadileri, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, sağlıklı ömür merkezi, toplumsal alanları ve alışveriş merkezi ile Konya’nın en ayrıcalıklı projesi Zermeram’ın satışa sunulan Elmas Meskenler etabı ve devam eden öteki etapları hakkında ayrıntılı bilgi için satış ofisi ziyaret edilebiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin