Neova Sigorta, Deprem Bölgesindeki Acenteleriyle Bir Araya Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sigorta bölümünün önde gelen şirketlerinden Neova İştirak Sigorta, sarsıntı bölgesindeki acenteleriyle bir ortaya geldi. Hatay, Kahramanmaraş, Malatya ve Adıyaman’daki acentelerin katıldığı buluşmalarda Neova’nın sarsıntı bölgesine yönelik hasar evraklarının kıymetlendirilmesi ve önümüzdeki devir planlamaları üzerine konuşuldu. 

 

Neova İştirak Sigorta, 6 Şubat Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve ülkece hepimizi derinden sarsan sarsıntı felaketi sonrası bölgeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Genel müdür yardımcılarının mesken sahipliğinde yapılan buluşmada Teknik, Hasar ve Satış takımlarının iştirakiyle bölgedeki acentelerle bir ortaya gelindi. 6 Şubat Kahramanmaraş zelzelesi sonrasında bölgede neler yapıldığının, tekrar inşa sürecinin, iş kabul tarafındaki çalışmaların ve gelecek periyot planlamalarının konuşulduğu buluşmalara Hatay, Kahramanmaraş, Malatya ve Adıyaman’dan acenteler katıldı.

 

Neova, sarsıntı bölgesinde süratli aksiyon aldı

 

Deprem bölgesinde 11 vilayette toplam 418 acentesi olan Neova, sarsıntının çabucak sonrasında süratli aksiyonlar aldı. Acenteler ve servislerine takviye olmak maksadıyla zelzeleden bir hafta sonra 3 adet karavanı bölgede konuşlandırdı. 17 Mart prestiji ile bunlara bilgisayar ve internet erişimi sağlanan 3 adet konteyner daha eklendi. Malatya, Kahramanmaraş ve Adıyaman’da yer alan konteynerler, acenteler, eksperler ve tüm iş ortakları için hizmete alındı ve iş ortakları bu konteynerleri ofis olarak kullanmaya başladı. Bu doğrultuda alınan aksiyonlar, süratli hasar ödemesi yapılmasına dayanak olurken, Neova’nın sarsıntının meydana geldiği günden itibaren acenteler ve iş ortaklarına dayanağını sürdürmesini sağladı. Kurulan zelzele komitesiyle sarsıntıdan etkilenen vilayetlerde yer alan 369 acentenin komite ödemeleri muaccel borçlarına bakılmaksızın yapıldı. Yapılan aksiyonlar ve ziyaretlerle birlikte acentelerine büyük kıymet verdiğini gösteren Neova Sigorta’nın zelzele bölgesindeki çalışmaları acenteler tarafından da takdir edildi. Neova, sarsıntı bölgesinde acentelerinin muhtaçlık ve beklentilerine yönelik çalışmalarını önümüzdeki devirde de sürdürmeyi hedefliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin