Magdeburger Sigorta 5 Yıl İçinde İlk 10’u Hedefliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Magdeburger Sigorta, iş ortaklarıyla bir ortaya geldiği   “Bölgeler Buluşması’nın” birincisini Bursa’da gerçekleştirdi. Marmara Bölge acentelerinin katıldığı toplantıda kesimin mevcut durumu ile birlikte Bor Holding iştiraki Magdeburger Sigorta’nın geleceğe yönelik planları çok istikametli olarak masaya yatırıldı. ‘Bölgeler Buluşmasına’; Antalya, Trabzon, Samsun, Konya, Kayseri, İstanbul, İzmir ve Adana  ile devam edilecek. 

“Son Dört ayda 670 yeni acente” 

Bursa’da “Sizin İçin Buradayız” mottosuyla düzenlenen toplantıda acente temsilcilerine bir konuşma yapan Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, sigortalı memnuniyetini artırmanın ve hizmet kalitesini yükseltmenin öncelikli amaçları olduğunun altını çizerek “Bu buluşmaları Bursa’nın akabinde her bölgede gerçekleştirmeyi planlıyoruz. İş ortaklarımız ile ilk defa bir ortaya geldik. Onlarla direkt temas edip bilgi alışverişinde bulunmayı çok önemsiyoruz. Büyüme ve yenilikçi yaklaşım stratejimiz çerçevesinde 1.000 olan acente sayımızı son 4 ayda eklenen 670’e yakın yeni acente ile güçlendirdik. Maksadımız 5 yıl içinde Türkiye’de ilk 10 sigorta firması içinde olmak” dedi.  

“Yol haritamızı birlikte belirleyeceğiz”

Hancıoğlu, tüm Magdeburger Sigorta acenteleriyle ortak bir sinerji yaratmaya ehemmiyet verdiklerini de kaydederek “Bu ilk buluşma gelecek yol haritamızı belirlemek ismine verimli oldu, Marmara Bölgesindeki tüm iş ortaklarımıza takviyeleri nedeniyle teşekkür ederim. Yakın devir gayelerimiz kapsamında müşteri odaklı yaklaşımımızı sürdürecek ve muvaffakiyet çıtamızı en üst noktaya taşıyacağımıza inancım tam” formunda konuştu.

Yenilikçi ve avantajlı sigorta eseri KaskolaMAG

Magdeburger Sigorta’nın Bursa’da düzenlediği “Bölgeler Buluşması’nda” araç sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak ve beklentilerini karşılayacak yeni “KaskolaMAG” eseri de tanıtıldı.  Diğer eserlere nazaran % 30’a varan avantajlı prim imkanı sunan KaskolaMAG, aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol  yardım üzere birçok acil durum hizmetini de içeriyor. KaskolaMAG eseri kapsamında MAG Servis’te yapılan tamirat süreçleri de Magdeburger Sigorta tarafından teminat altına alınıyor. 

Magdeburger Sigorta’nın yeni eseri KaskolaMAG poliçesi sahipleri,  özel muahede yapılan 47 vilayetteki 55 MAG Servisinin kullanılması durumunda hasarın fiyatına bakılmaksızın hasarsızlık indiriminin korunmasına da imkan veriyor. MAG Servis’te tamir gören araçlara, tamir müddeti boyunca,  ikame araç sağlanırken araç teslimatının tıpkı kentte olması durumunda vale hizmeti de sunuluyor.

MAG Servis Ağı Büyüyor

Magdeburger Sigorta’nın “Bölgeler Buluşması” toplantısının öncesinde Bursa’da MAG Servis olarak hizmet verecek MUR-SER Otomotiv’in açılışı da Ceyhan Hancıoğlu’nun iştirakiyle gerçekleştirildi. Magdeburger Sigorta Genişletilmiş Kasko yahut KaskolaMAG eserine sahip olan sigortalılar, MAG Servisi tercih ettiklerinde ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra çeşitli indirim imkanlarından da yararlanacaklar.

Magdeburger Sigorta, bu yenilikçi eser ve hizmetlerle sigortalılarının gereksinimlerine daha faal ve avantajlı tahliller sunmayı da hedefliyor. Yenilikçi yaklaşımıyla daldaki öncü pozisyonunu pekiştirmeyi amaçlayan Magdeburger Sigorta, sigortalı memnuniyetini her vakit en üst düzeyde sürdürmeyi amaçlıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Bir Cevap Yazın

Bizi Takip Edin